Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-03, godz. 11:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
KTS Strażak Pruchnik 9:9 LKS Kańczuga

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Adamski - Marek Frączek 1 3:1 (12:10; 13:15, 11:7, 11:3)
Marcin Rostecki - Marcel Mroczka 1 0:3 (9:11, 4:11, 3:11)
Hubert Szkoła - Piotr Wójcik 1 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 4:11)
Bartłomiej Rogala - Grzegorz Frączek 1 3:2 (11:7, 5:11, 11:6, 10:12, 12:10)
B. Rogala / M. Rostecki - P. Wójcik / M. Mroczka 1 1:3 (8:11, 13:11, 9:11, 8:11)
Ł. Adamski / G. Dziukiewicz - M. Frączek / G. Frączek 1 1:3 (6:11, 11:8, 2:11, 5:11)
Łukasz Adamski - Marcel Mroczka 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
Gracjan Dziukiewicz - Marek Frączek 1 1:3 (8:11, 11:9, 10:12, 8:11)
Bartłomiej Rogala - Piotr Wójcik 1 1:3 (9:11, 4:11, 11:7, 9:11)
Hubert Szkoła - Grzegorz Frączek 1 3:2 (5:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:9)
Łukasz Adamski - Piotr Wójcik 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:8)
Hubert Szkoła - Marek Frączek 1 0:3 (10:12, 4:11, 6:11)
Gracjan Dziukiewicz - Grzegorz Frączek 1 0:3 (7:11, 2:11, 7:11)
Bartłomiej Rogala - Marcel Mroczka 1 3:1 (1:11, 11:9, 11:6, 11:8)
Łukasz Adamski - Grzegorz Frączek 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
Bartłomiej Rogala - Marek Frączek 1 3:2 (9:11, 7:11, 11:2, 17:15, 11:9)
Gracjan Dziukiewicz - Piotr Wójcik 1 3:0 (12:10, 16:14, 11:4)
Hubert Szkoła - Marcel Mroczka 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)