Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Patla
LKS Strażak III Bratkówka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 października 2005 r.
31
Występy
11
Zwycięstwa
20
Porażki
35.48%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mateusz Patla - Wacław Godek 1 2:3 (11:7, 11:13, 3:11, 11:3, 9:11)
1 Mateusz Patla - Tomasz Góra 1 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 3:11)
2 Konrad Wickowski - Mateusz Patla 1 3:0 (11:7;11:3;11:6)
2 Krzysztof Hendzel - Mateusz Patla 1 1:3 (8:11;8:11;14:12;8:11)
5 Mateusz Patla - Szymon Węgrzyn 1 3:0 (11, 6, 7)
5 Mateusz Patla - Wojciech Pelczar 1 0:3 (-7, -7, -10)
5 Mateusz Patla - Maciej Wenc 1 0:3 (-3, -4, -4)
7 Tomasz Zwarycz - Mateusz Patla 1 3:2 (6;11,12;10,13;11,6;11,11;6)
7 Konrad Skalski - Mateusz Patla 1 1:3 (11;9.10;12,9;11,9;11)
6 Mateusz Patla - Marcin Krzywda 1 3:1 (8, 9, -8, 6)
6 Mateusz Patla - Paweł Krzywda 1 3:0 (4, 3, 4)
6 Mateusz Patla - Piotr Rudziński 1 3:1 (9, -5, 8, 5)
6 Mateusz Patla - Kamil Korzeniowski 1 3:1 (9, 9, -8, 9)
9 Natalia Krychta - Mateusz Patla 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
9 Jerzy Dębiec - Mateusz Patla 1 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:3)
8 Mateusz Patla - Marcin Śliwiński 1 3:2 (7, -8, -9, 8, 9)
10 Mateusz Patla - Grzegorz Siewierski 1 0:3 (-9, -9, -9)
10 Mateusz Patla - Piotr Zając 1 0:3 (-7, -6, -6)
10 Mateusz Patla - Jerzy Dębiec 1 0:3 (-9, -9, -8)
10 Mateusz Patla - Izabela Tomaszewska 1 3:0 (7, 9, 2)
11 Wacław Godek - Mateusz Patla 1 2:3 (11-8 11-8 9-11 12-14 9-11)
11 Kamil Wiśniowski - Mateusz Patla 1 3:0 (11-7 11-3 11-9)
11 Tomasz Frydrych - Mateusz Patla 1 3:0 (11-2 11-3 11-9)
12 Bartosz Ryczak - Mateusz Patla 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:5)
12 Michał Węgrzyn - Mateusz Patla 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)
14 Jan Słupski - Mateusz Patla 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
14 Bogdan Śliwa - Mateusz Patla 1 0:3 (11:13, 12:14, 4:11)
14 Mirosław Kozik - Mateusz Patla 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:9)
16 Mateusz Patla - Konrad Gruszka 1 2:3 (12, -10, 6, -8, -8)
17 Wojciech Pelczar - Mateusz Patla 1 3:2 (11:9, 8:11, 11:2, 4:11, 11:5)
17 Maciej Wenc - Mateusz Patla 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)