Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Tornado Wrocanka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Długa 19, Wrocanka, 38-430 Miejsce Piastowe
Telefon:
691 736 942
E-mail:
szymek002@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance, ul. Długa 19
Prezes Klubu:
Janusz Kolasa
503 463 819
Osoba odpowiedzialna:
Szymon Węgrzyn
691 736 942
szymek002@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Jolla, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar, Donic, Jolla
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9240 Maciej Wenc Polska 03.07.1986 59 0 177:0
9238 Wojciech Pelczar Polska 11.07.1967 34 21 102:63
9237 Dawid Dudek Polska 28.03.1995 16 22 48:66
9239 Szymon Węgrzyn Polska 02.08.1981 16 30 48:90
9236 Mateusz Czekaj Polska 02.01.1992 6 6 18:18
10185 Paweł Pęcherek Polska 22.03.2000 1 15 3:45

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Tornado Wrocanka UKS Spin Jasło 8:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Tornado Wrocanka 10:8 Szczegóły
2018-10-20
g. 17:00

3
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Tornado Wrocanka 4:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Tornado Wrocanka UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Strażak III Bratkówka UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
UKS Tornado Wrocanka GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2018-12-15
g. 09:30

7
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Tornado Wrocanka PKS Bartek II Dębowiec 8:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka 1:10 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
UKS Tornado Wrocanka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2019-02-16
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło UKS Tornado Wrocanka 5:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
UKS Tornado Wrocanka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:2 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
PKS Bartek II Dębowiec UKS Tornado Wrocanka 10:5 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
UKS Tornado Wrocanka UKS Błyskawica Leśniówka 10:3 Szczegóły
2019-03-16
g. 11:00

15
UKS Cebulka Warzyce UKS Tornado Wrocanka 10:7 Szczegóły
2019-03-30
g. 15:00

16
UKS Tornado Wrocanka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
UKS Tornado Wrocanka LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Tornado Wrocanka 9:9 Szczegóły