Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Patla
LKS Strażak III Bratkówka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 kwietnia 2007 r.
32
Występy
3
Zwycięstwa
29
Porażki
9.38%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Paweł Patla - Robert Dybaś 1 0:3 (6:11, 8:11, 11:13)
1 Paweł Patla - Tomasz Frydrych 1 0:3 (5:11, 11:13, 8:11)
3 Paweł Patla - Krzysztof Ślawski 1 0:3 (13:15, 4:11, 5:11)
3 Paweł Patla - Kamil Fornal 1 2:3 (11:9, 11:8, 6:11, 7:11, 5:11)
2 Norbert Gomułka - Paweł Patla 1 3:2 (7:11;11:6;7:11;11:5;11:7)
2 Stanisław Mikołajczyk - Paweł Patla 1 3:0 (11:6;11:2;11:9)
2 Konrad Wickowski - Paweł Patla 1 3:0 (11:9;11:5;11:6)
5 Paweł Patla - Maciej Wenc 1 0:3 (-1, -3, -2)
5 Paweł Patla - Dawid Dudek 1 0:3 (-9, -9, -9)
5 Paweł Patla - Szymon Węgrzyn 1 0:3 (-7, -9, -8)
7 Stanisław Gerula - Paweł Patla 1 3:1 (11;7,5;11,11;3,11;9)
7 Konrad Gruszka - Paweł Patla 1 3:1 (11;13,11;6,11;6,11;7)
7 Konrad Skalski - Paweł Patla 1 3:1 (11;9.,13;11,11;13,11;2)
6 Paweł Patla - Kamil Korzeniowski 1 1:3 (-7, 5, -5, -8)
6 Paweł Patla - Marcin Krzywda 1 0:3 (-3, -6, -5)
6 Paweł Patla - Paweł Krzywda 1 3:0 (6, 11, 2)
9 Jerzy Dębiec - Paweł Patla 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3)
9 Izabela Tomaszewska - Paweł Patla 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 11:7)
9 Grzegorz Siewierski - Paweł Patla 1 3:1 (11:4, 6:11, 11:7, 11:8)
8 Paweł Patla - Bartosz Ryczak 1 0:3 (-9, -8, -6)
8 Paweł Patla - Szczepan Ryczak 1 0:3 (-4, -6, -6)
12 Szczepan Ryczak - Paweł Patla 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
12 Piotr Ryczak - Paweł Patla 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:5)
14 Bogdan Śliwa - Paweł Patla 1 3:0 (13:11, 11:9, 12:10)
14 Jan Słupski - Paweł Patla 1 3:1 (12:10, 11:7, 8:11, 11:8)
14 Krzysztof Ślawski - Paweł Patla 1 2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 11:7, 10:12)
16 Paweł Patla - Stanisław Gerula 1 0:3 (-5, -9, -8)
16 Paweł Patla - Konrad Skalski 1 0:3 (-6, -2, -8)
16 Paweł Patla - Konrad Gruszka 1 1:3 (-7, -7, 9, -2)
17 Szymon Węgrzyn - Paweł Patla 1 3:2 (11:7, 6:11,10:12, 11:8, 11:6)
17 Paweł Pęcherek - Paweł Patla 1 1:3 (5:11, 8:11, 14:12, 8:11)
17 Wojciech Pelczar - Paweł Patla 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)