Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GMKS Strzelec II Frysztak
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak
Telefon:
17 277 71 11
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybickiego 25, 38-130 Frysztak
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Frydrych
696 307 030
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
342 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 39 2 117:6
334 Tomasz Frydrych Polska 28.02.1983 27 28 81:84
333 Robert Dybaś Polska 06.07.1962 20 30 60:90
339 Wacław Godek Polska 13.05.1968 13 31 39:93
340 Tomasz Góra Polska 16.12.1975 11 21 33:63
9654 Piotr Niemiec Polska 12.07.1968 0 0 0:0
343 Jakub Godek Polska 06.03.2001 0 1 0:3
341 Józef Majewski Polska 04.03.1957 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Błyskawica Leśniówka 0:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 4:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2018-11-12
g. 10:00

5
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
UKS Tornado Wrocanka GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

7
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek II Dębowiec 6:10 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00

8
UKS Spin Jasło GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
GMKS Strzelec II Frysztak TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:6 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 14:00

13
UKS Olimp III Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2019-03-21
g. 16:00

15
UKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak 9:9 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
TKS Pro-Familia II Wojaszówka GMKS Strzelec II Frysztak 2:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Tornado Wrocanka 9:9 Szczegóły