Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Filip
Kołek
TKS Pro-Familia Wojaszówka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 września 2000 r.
57
Występy
20
Zwycięstwa
37
Porażki
35.09%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Imię i nazwisko Z P
Konrad Hyziak 47 20
Maciej Kołek 43 19
Filip Kołek 20 37
Artur Kielar 12 17
Kamil Nowak 8 33
Rafał Niemiec 1 1
Paweł Nowak 0 8

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Robert Wojciechowski - Filip Kołek 1 2:3 (9;11, 12;10, 11;4, 10;12, 6;11)
2 Krzysztof Żyłka - Filip Kołek 1 3:0 (11;7, 11;9, 11;9, )
2 Maciej Nalepka - Filip Kołek 1 1:3 (11;7, 8;11, 7;11, 9;11)
2 Gabriel Tokarz - Filip Kołek 1 3:2 (9;11, 11;7, 9;11, 11;7, 12;10)
3 Filip Kołek - Tomasz Bargiel 2 3:2 (11:13,8:11,11:8,11:5,11:1)
3 Filip Kołek - Piotr Tomoń 2 1:3 (6:11,11:6,6:11,6:11)
4 Piotr Kraś - Filip Kołek 1 3:2 (11;2,9;11,9;11,11;8,11;2)
4 Michał Harsze - Filip Kołek 1 2:3 (5;11,11;8,8;11,11;8,8;11)
4 Artur Zwarycz - Filip Kołek 1 3:2 (11;7,9;11,6;11,11;7,11;6)
5 Filip Kołek - Wiesław Rysz 1 0:3 (9:11,10:12,8:11)
5 Filip Kołek - Damian Wywiórski 2 0:3 (2:11,4:11,10;12)
5 Filip Kołek - Sebastian Wilk 2 3:1 (11:8,11:4,9:11,11:7)
5 Filip Kołek - Beata Daszykowska 2 2:3 (11:13,3:11,11:8,11:7,8:11)
6 Mariusz Zygmunt - Filip Kołek 1 0:3 (8:11,10:12,6:11)
6 Dariusz Karaś - Filip Kołek 1 3:0 (11:4,11:7,11:8)
6 Michał Muszyński - Filip Kołek 1 3:2 (11:7,7:11,8:11,11:6,11:6)
7 Filip Kołek - Marcin Cymerman 2 3:1 (11:8,9:11,12;10,12:10)
7 Filip Kołek - Marzena Musiał 2 2:3 (7:11,12:10,12:10,10:12,6:11)
7 Filip Kołek - Łukasz Pojnar 2 0:3 (10:12,7:11,9:11)
7 Filip Kołek - Tomasz Wawrzkowicz 2 3:0 (12:10,13:11,11:9)
8 Szczepan Ryczak - Filip Kołek 1 1:3 (11:2;1:11;6:11;8:11)
8 Bartosz Ryczak - Filip Kołek 1 0:3 (3:11;9:11;3:11)
8 Dariusz Gościński - Filip Kołek 1 3:0 (12:10;12:10;11:2)
8 Michał Węgrzyn - Filip Kołek 1 1:3 (7:11;11:4;4:11;9:11)
9 Filip Kołek - Sebastian Piękoś 1 2:3 (8:11,11:9,11:8,9:11,9:11)
9 Filip Kołek - Bartłomiej Englot 2 3:2 (7:11,11:9,7:11,13:11,11:6)
9 Filip Kołek - Dawid Bakota 2 2:3 (6:11,11:6,11:6,9:11,9:11)
9 Filip Kołek - Robert Zaremba 2 2:3 (11:5,9:11,10:12,15:13,8:11)
10 Filip Kołek - Kordian Poniatowski 2 2:3 (9:11,14:12,13:15,11:8,4:11)
10 Filip Kołek - Jerzy Płoszczyński 2 0:3 (5:11,8:11,6:11)
10 Filip Kołek - Janusz Żygała 2 0:3 (10:12,3:11,11:13)
11 Łukasz Gierula - Filip Kołek 1 1:3 (11:3,5:11,7:11,8:11)
11 Michał Wadas - Filip Kołek 1 2:3 (9:11,11:3,9:11,11:5,5:11)
11 Łukasz Telesz - Filip Kołek 1 3:1 (11:4,11:9,12:14,12:10)
12 Filip Kołek - Dariusz Hap 1 3:1 (11:6;11;6,3:11,11:9)
12 Filip Kołek - Kamil Fornal 1 3:0 (11:5, 11:8,11;8)
12 Filip Kołek - Jan Słupski 1 3:2 (10:12,11;6,10:12,11:6,11;9)
12 Filip Kołek - Piotr Zając 1 1:3 (13:11,7:11,13;15,10:12)
13 Mateusz Włoch - Filip Kołek 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:7)
13 Tomasz Leńczyk - Filip Kołek 1 3:1 (9:11, 11:5,11:7, 11:5)
13 Mariusz Sporek - Filip Kołek 1 3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 9:11, 14:12)
14 Filip Kołek - Dariusz Karaś 2 3:2 (11:8,9:11,7:11,11:9,11:9)
14 Filip Kołek - Dominik Habrat 1 3:1 (11:8,11:7,8:11,11:2)
14 Filip Kołek - Mariusz Zygmunt 1 0:3 (9:11,4:11,6:11)
15 Wiesław Rysz - Filip Kołek 1 3:0 (3, 4, 7)
15 Sebastian Wilk - Filip Kołek 1 3:2 (9, 9, -9, -8, 2)
15 Damian Wywiórski - Filip Kołek 1 3:0 (1, 10, 9)
15 Beata Daszykowska - Filip Kołek 1 3:0 (5, 7, 8)
16 Konrad Kosiba - Filip Kołek 1 3:0 (20:18;11:4;11:9)
16 Paweł Zając - Filip Kołek 1 3:0 (11:1;12:10;11:4)
16 Dariusz Bara - Filip Kołek 1 3:1 (9:11;11:7;11:8;13:11)
17 Filip Kołek - Mateusz Włoch 2 3:1 (13:11,4:11,12:10,11:3)
17 Filip Kołek - Mariusz Sporek 2 1:3 (6:11,11:9,10:12,10:12)
17 Filip Kołek - Tomasz Leńczyk 2 0:3 (9:11,9:11,5:11)
20 Mateusz Michna - Filip Kołek 1 3:1 (11:5, 7:11, 12:10, 11:5)
20 Piotr Tomoń - Filip Kołek 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
20 Adrian Szczurek - Filip Kołek 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:9)