Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS TKKF MOSiR II Dukla
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-450 Dukla, ul.Armii Krajowej 1a
Telefon:
798 741 061
E-mail:
uksdukla@o2.pl
WWW:
uks.dukla.pl
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Dukli, ul. Kościuszki 13
Prezes Klubu:
Stanisław Paszek
798 741 061
uksdukla@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Paszek
798 741 061
uksdukla@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Olbrycht
502 221 695
dariusz.olbrycht@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
MOSiR Dukla, ul. Armii Krajowej 1a
Rodzaj stołów:
Donic Persson 25 ITTF
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01950 Krystian Frączek Polska 17.06.1994 27 14 81:42
01949 Mariusz Sporek Polska 06.02.1970 21 26 62:78
01953 Tomasz Leńczyk Polska 12.02.1983 17 25 49:74
01948 Mateusz Włoch Polska 20.09.1997 14 15 42:44
01956 Szymon Sporek Polska 28.04.2004 8 0 24:0
01952 Zbigniew Wołtosz Polska 24.11.1973 8 24 24:70
01958 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 3 2 9:6
01957 Michał Olbrycht Polska 08.09.2004 3 1 9:3
01961 Magdalena Olbrycht Polska 14.06.2001 0 0 0:0
01963 Adrian Fornal Polska 10.03.2008 0 6 0:18
01962 Hubert Urbański Polska 08.03.2007 0 1 0:3
01951 Adam Durał Polska 17.12.1978 0 0 0:0
01954 Hubert Kopczyk Polska 14.02.1998 0 0 0:0
01959 Oskar Maciejewski Polska 25.02.2009 0 0 0:0
01955 Filip Kociuba Polska 26.09.1998 0 0 0:0
01947 Jacek Gałuszka Polska 16.09.1972 0 0 0:0
01960 Aleksandra Jurczyk Polska 23.09.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-29
g. 11:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Parnas Stara Wieś 10:2 Szczegóły
2017-10-21
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR II Dukla 2:10 Szczegóły
2017-11-10
g. 17:00

4
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 6:10 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek I Dębowiec 10:8 Szczegóły
2017-12-08
g. 17:00

6
KS I Nagórzany UKS TKKF MOSiR II Dukla 5:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 9:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak I Bratkówka 5:10 Szczegóły
2018-01-13
g. 16:00

10
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:3 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Iskra Iskrzynia 10:5 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 2:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
UKS TKKF MOSiR II Dukla TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:4 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

17
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:6 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

18
LKS Strażak I Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:0 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

19
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 1:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

20
PKS Bartek I Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły