Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Rogach, ul.Szkolna 2
Prezes Klubu:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06788 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 35 17 104:50
06792 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 33 19 99:57
06777 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 32 20 95:60
06787 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 27 20 81:58
06791 Mariusz Nastyn Polska 04.09.1966 5 1 15:3
06779 Paweł Włodarczyk Polska 05.04.1984 3 1 9:3
06793 Piotr Kolodczejczyk Polska 30.07.1976 3 1 9:3
06782 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 1 8 3:24
06780 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 0 0 0:0
06790 Mariusz Haduch Polska 06.05.1966 0 0 0:0
06781 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-30
g. 16:00

1
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2017-10-21
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2017-11-25
g. 17:00

4
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 4:10 Szczegóły
2017-11-18
g. 16:00

6
LUKS Burza II Rogi TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:3 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2017-12-09
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2017-12-16
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2018-01-13
g. 16:00

10
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:3 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi 7:10 Szczegóły
2018-01-27
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi KS I Nagórzany 10:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

14
TKS Pro-Familia Wojaszówka LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2018-02-24
g. 16:00

15
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

17
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 7:10 Szczegóły
2018-03-17
g. 16:00

18
LUKS Burza II Rogi PKS Bartek I Dębowiec 4:10 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

19
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 1:10 Szczegóły
2018-04-14
g. 16:00

20
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły