Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 4, Iskrzynia, 38-422 Krościenko Wyżne
Telefon:
606 781 934
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
Prezes Klubu:
Wacław Pelczar

Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Burza II Rogi 8 15 79:30
2. LKS Strażak I Bratkówka 8 14 75:30
3. PKS Bartek I Dębowiec 7 12 68:26
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8 12 69:46
5. UKS TKKF MOSiR II Dukla 7 10 60:43
6. TKS Pro-Familia Wojaszówka 8 9 63:66
7. KS I Nagórzany 6 7 52:45
8. LUKS Strażak II Niżna Łąka 7 7 48:43
9. LKS Strażak II Bratkówka 7 6 50:57
10. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 8 5 47:74
11. LKS Parnas Stara Wieś 8 3 37:71
12. UKS Iskra Iskrzynia 8 2 49:68
13. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8 2 48:78
14. UKS Spin Jasło 8 0 12:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03821 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 20 6 59:17
03824 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 17 10 49:29
03822 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 7 19 21:55
03823 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 1 10 3:30
03825 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 1 12 3:35
03830 Mateusz Skoczyński Polska 16.11.2005 0 0 0:0
03829 Piotr Wojtowicz Polska 04.05.2002 0 0 0:0
03831 Kacper Wasylewicz Polska 27.09.2002 0 0 0:0
03827 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 0 0:0
03828 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 0 0 0:0
03826 Damian Kłapkowski Polska 10.03.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-28
g. 18:00

1
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 0:0 Szczegóły
2017-10-30
g. 17:00

3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 7:10 Szczegóły
2017-11-25
g. 17:00

4
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2017-11-11
g. 17:00

5
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00

6
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2017-12-09
g. 17:00

8
UKS Iskra Iskrzynia UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2018-01-13
g. 17:00

10
UKS Iskra Iskrzynia UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2018-01-27
g. 17:00

12
UKS Iskra Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
KS I Nagórzany UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły