Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-03-11, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
LKS Kańczuga 10:7 PKS Kolping IV Jarosław

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Tomasz Jurkiewicz - Anna Brzyska 1 3:0 (11:4; 12:10; 11;3)
Marek Frączek - Dawid Jadam 1 2:3 (9:11; 11:9; 9:11; 11:5; 14:16)
Daniel Ślęk - Szymon Brud 1 3:1 (20:18; 9:11; 11:9; 11:9)
Grzegorz Frączek - Dawid Szczygieł 1 3:0 (11:4; 11:6; 11:5)
T. Jurkiewicz / M. Frączek - A. Brzyska / D. Szczygieł 1 3:0 (11:9; 11:7; 11:5)
D. Ślęk / G. Frączek - S. Brud / D. Jadam 1 0:3 (4:11; 8:11; 9:11)
Tomasz Jurkiewicz - Dawid Jadam 1 3:0 (11:8; 11:5; 11:6)
Marek Frączek - Anna Brzyska 1 1:3 (12:14; 11:6; 10:12; 4:11)
Grzegorz Frączek - Szymon Brud 1 3:1 (11:8; 9:11; 11:9; 11:7)
Daniel Ślęk - Dawid Szczygieł 1 1:3 (11:9; 8:11; 7:11; 8:11)
Tomasz Jurkiewicz - Szymon Brud 1 3:0 (11:5; 11:8; 16:14)
Daniel Ślęk - Anna Brzyska 1 0:3 (4:11; 4:11; 8:11)
Marek Frączek - Dawid Szczygieł 1 3:1 (19:21; 11:5; 11:7; 11:9)
Grzegorz Frączek - Dawid Jadam 1 1:3 (11:13; 11:7; 10:12; 6:11)
Tomasz Jurkiewicz - Dawid Szczygieł 1 3:0 (11:7; 11:6; 11:5)
Grzegorz Frączek - Anna Brzyska 1 2:3 (11:5; 11:3; 9:11; 8:11; 12:14)
Marek Frączek - Szymon Brud 1 3:0 (11:7; 11:6; 11:4)