Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-12-03, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
PKS Kolping IV Jarosław 10:5 UKS Niedźwiada Dolna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Anna Brzyska - Marek Kochmański 1 2:3 (12;10/8;11/11;5/9;11/12;14)
Dawid Jadam - Aleksander Zawiślak 1 3:0 (11;4/11;8/11;9)
Szymon Brud - Dawid Zawiślak 1 3:0 (11;9/11;3/12;10)
Dawid Szczygieł - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (4;11/7;11/9;11)
D. Jadam / S. Brud - D. Zawiślak / A. Zawiślak 1 3:0 (12;10/11;7/14;12)
A. Brzyska / D. Szczygieł - H. Kośkiewicz / M. Kochmański 1 0:3 (9;11/8;11/3;11)
Anna Brzyska - Aleksander Zawiślak 1 3:1 (5;11/11;7/11;5/12;10)
Dawid Jadam - Marek Kochmański 1 3:1 (11;6/4;11/11;9/11;9)
Dawid Szczygieł - Dawid Zawiślak 1 3:2 (11;5/10;12/9;11/12;10/11;5)
Szymon Brud - Hubert Kośkiewicz 1 2:3 (8;11/12;14/11;6/11;6/6;11)
Anna Brzyska - Dawid Zawiślak 1 3:1 (11;4/5;11/11;7/11;3)
Szymon Brud - Marek Kochmański 1 3:2 (9;11/16;14/11;9/8;11/11;7)
Dawid Jadam - Hubert Kośkiewicz 1 3:2 (7;11/11;8/14;12/9;11/11;9)
Dawid Szczygieł - Aleksander Zawiślak 1 2:3 (11;1/4;11/8;11/12;10/5;11)
Anna Brzyska - Hubert Kośkiewicz 1 3:1 (11;5/11;9/14;16/11;8)