Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 11 21 109:29
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 17 95:60
3. UKS Niedźwiada Dolna 11 15 94:80
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 14 89:81
5. LKS Jar Kielnarowa 11 11 91:85
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 11 85:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 11 10 83:87
2. LKS Kańczuga 11 10 82:82
3. PKS Kolping IV Jarosław 11 8 78:88
4. ZŚ AZS II Rzeszów 11 6 61:102
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 11 5 64:104
6. TG Sokół Dynów 11 4 51:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-11-12, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 9:9 ZŚ AZS Sanex III Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Walenty Plis - Dominik Guzek 1 1:3 (9:11,5:11,11:9,7:11)
Jacek Stadnicki - Mateusz Chwaszcz 1 1:3 (9:11,11:9,8:11,7:11)
Dawid Piorun - Stanisław Bać 1 3:0 (11:4,11:7,11:7)
Aleksander Serafin - Mateusz Pięciak 1 3:2 (11:5,7:11,11:4,4:11,11:7)
D. Piorun / W. Plis - S. Bać / D. Guzek 1 3:0 (11:3,11:9,11:9)
J. Stadnicki / T. Stąpor - M. Pięciak / M. Chwaszcz 1 3:2 (11:7,10:12,5:11,14:12:10)
Jacek Stadnicki - Stanisław Bać 1 3:0 (11:6,11:8,11:8)
Dawid Piorun - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (11:13,11:7,6:11,11:9,3:11)
Aleksander Serafin - Dominik Guzek 1 0:3 (6:11,9:11,7:11)
Walenty Plis - Mateusz Pięciak 1 0:3 (9:11,4:11,10:12)
Jacek Stadnicki - Dominik Guzek 1 0:3 (10:12,11:13,9:11)
Walenty Plis - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (11:9,11:8,11:7)
Dawid Piorun - Mateusz Pięciak 1 0:3 (6:11,2:11,10:12)
Aleksander Serafin - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8,11:4,11:7)
Jacek Stadnicki - Mateusz Pięciak 1 0:3 (6:11,4:11,6:11)
Aleksander Serafin - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (11:8,11:6,11:8)
Dawid Piorun - Dominik Guzek 1 0:3 (8:11,7:11,6:11)
Walenty Plis - Stanisław Bać 1 3:0 (12:10,11:4,14:12)