Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-10-15, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:8 ZŚ AZS II Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jarosław Drożdż - Marcel Mroczka 1 2:3 (11:4, 11:5, 16:18, 8:11, 9:11)
Grzegorz Galej - Kacper Szurlej 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:3)
Jacek Szajnik - Karol Lis 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 6:11)
Marek Padewski - Karol Benedyk 1 2:3 (6:11, 12:14, 11:8, 11:2, 9:11)
M. Padewski / G. Galej - M. Mroczka / K. Benedyk 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
J. Szajnik / J. Drożdż - K. Szurlej / K. Lis 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:6)
Jarosław Drożdż - Kacper Szurlej 1 3:0 (14:12, 12:10, 11:2)
Grzegorz Galej - Marcel Mroczka 1 2:3 (11:2, 9:11, 11:8, 8:11, 10:12)
Marek Padewski - Karol Lis 1 2:3 (8:11, 7:11, 12:10, 11:4, 8:11)
Jacek Szajnik - Karol Benedyk 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:4)
Jarosław Drożdż - Karol Lis 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:4, 11:7)
Jacek Szajnik - Marcel Mroczka 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:2)
Grzegorz Galej - Karol Benedyk 1 3:2 (12:14, 11:9, 11:9, 6:11, 11:8)
Marek Padewski - Kacper Szurlej 1 3:0 (12:10, 11:6, 13:11)
Jarosław Drożdż - Karol Benedyk 1 0:3 (11:13, 9:11, 6:11)
Grzegorz Galej - Karol Lis 1 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
Marek Padewski - Marcel Mroczka 1 2:3 (12:14, 5:11, 11:7, 11:6, 9:11)
Jacek Szajnik - Kacper Szurlej 1 3:2 (11:4, 11:9, 10:12, 7:11, 11:7)