Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 11 21 109:29
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 17 95:60
3. UKS Niedźwiada Dolna 11 15 94:80
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 14 89:81
5. LKS Jar Kielnarowa 11 11 91:85
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 11 85:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 11 10 83:87
2. LKS Kańczuga 11 10 82:82
3. PKS Kolping IV Jarosław 11 8 78:88
4. ZŚ AZS II Rzeszów 11 6 61:102
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 11 5 64:104
6. TG Sokół Dynów 11 4 51:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-10-01, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
UKS Niedźwiada Dolna 9:9 ZŚ AZS Sanex III Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Hubert Kośkiewicz - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:7)
Aleksander Zawiślak - Dominik Guzek 1 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:9)
Marek Kochmański - Mateusz Pięciak 1 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 7:11)
Hubert Kośkiewicz - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:6)
H. Kośkiewicz / K. Wośko - M. Pięciak / D. Guzek 1 1:3 (4:11, 11:4, 8:11, 6:11)
A. Zawiślak / M. Kochmański - M. Chwaszcz / S. Bać 1 3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:6)
Karol Wośko - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (8:11, 11:8, 11:6, 9:11, 10:12)
Karol Wośko - Stanisław Bać 1 3:2 (11:6, 3:11, 10:12, 11:9, 11:8)
Marek Kochmański - Dominik Guzek 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 9:11)
Aleksander Zawiślak - Mateusz Pięciak 1 1:3 (8:11, 11:8, 11:13, 6:11)
Hubert Kośkiewicz - Dominik Guzek 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:5, 12:14, 11:6)
Aleksander Zawiślak - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
Karol Wośko - Mateusz Pięciak 1 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11)
Marek Kochmański - Mateusz Chwaszcz 1 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 9:11)
Hubert Kośkiewicz - Mateusz Pięciak 1 3:1 (4:11, 11:4, 11:7, 11:5)
Marek Kochmański - Stanisław Bać 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
Karol Wośko - Dominik Guzek 1 2:3 (11:7, 11:8:11, 7:11, 8:11)
Aleksander Zawiślak - Mateusz Chwaszcz 1 1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 8:11)