Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Iskra II Iskrzynia 4:10 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
KTS I Brzozów KTS II Brzozów 10:2 Szczegóły
2015-10-19
g. 18:00

1
LKS Parnas Stara Wieś UKS Tornado Wrocanka 10:1 Szczegóły
2015-10-09
g. 16:30

1
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne SKT G3 Sanok 7:10 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Burza III Rogi LKS III Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
PKS Iskra Blizne LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Tornado Wrocanka KTS I Brzozów 2:10 Szczegóły
2015-10-20
g. 18:00

2
KTS II Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
SKT G3 Sanok LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LKS III Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2015-10-24
g. 13:00

3
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 10:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LUKS Burza III Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2015-10-31
g. 17:00

3
LKS III Turze Pole KTS I Brzozów 1:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

3
SKT G3 Sanok LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka KTS II Brzozów 9:9 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
PKS Iskra Blizne LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2015-11-13
g. 18:30

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2015-11-29
g. 11:00

4
KTS I Brzozów SKT G3 Sanok 10:5 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś LKS III Turze Pole 10:0 Szczegóły
2015-11-20
g. 18:00

4
UKS Tornado Wrocanka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
KTS II Brzozów PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Tornado Wrocanka UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2015-11-27
g. 18:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS I Brzozów 6:10 Szczegóły
2015-11-21
g. 16:00

5
LUKS Burza III Rogi LKS Parnas Stara Wieś 1:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS III Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
PKS Iskra Blizne UKS Tornado Wrocanka 10:0 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Brzozów 10:5 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
KTS I Brzozów LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2015-12-03
g. 17:00

6
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
SKT G3 Sanok LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
LKS III Turze Pole PKS Iskra Blizne 1:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
SKT G3 Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 6:10 Szczegóły
2015-12-15
g. 18:00

7
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
KTS II Brzozów LUKS Burza III Rogi 6:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Tornado Wrocanka KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
PKS Iskra Blizne SKT G3 Sanok 10:2 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia LKS III Turze Pole 10:5 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
KTS I Brzozów LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2015-12-19
g. 16:00

8
LUKS Burza III Rogi UKS Tornado Wrocanka 7:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś PKS Iskra Blizne 9:9 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KTS I Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KTS II Brzozów SKT G3 Sanok 0:10 Szczegóły
2016-01-25
g. 17:00

9
UKS Tornado Wrocanka LKS III Turze Pole 7:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LUKS Strażak III Niżna Łąka KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
PKS Iskra Blizne KTS I Brzozów 10:8 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:3 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
SKT G3 Sanok UKS Tornado Wrocanka 10:0 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LKS III Turze Pole KTS II Brzozów 10:5 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00

10
LUKS Burza III Rogi LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne 10:7 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś KTS I Brzozów 10:4 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
LKS III Turze Pole SKT G3 Sanok 0:10 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00

11
KTS II Brzozów UKS Tornado Wrocanka 10:4 Szczegóły
2016-01-29
g. 17:00

11
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LUKS Burza III Rogi 10:3 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
SKT G3 Sanok PKS Iskra Blizne 6:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
KTS I Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2016-03-12
g. 12:00

12
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-03-12
g. 16:00

12
LUKS Burza III Rogi KTS II Brzozów 7:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
LKS III Turze Pole LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-03-17
g. 18:00

13
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś SKT G3 Sanok 10:6 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
UKS Iskra II Iskrzynia KTS I Brzozów 10:7 Szczegóły
2016-03-21
g. 17:00

13
UKS Tornado Wrocanka LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
KTS II Brzozów LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
KTS I Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
PKS Iskra Blizne LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia SKT G3 Sanok 2:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
UKS Tornado Wrocanka KTS II Brzozów 7:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
LKS III Turze Pole LUKS Burza III Rogi 10:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
SKT G3 Sanok KTS I Brzozów 7:10 Szczegóły
2016-05-06
g. 17:00

15
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 4:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
PKS Iskra Blizne UKS Iskra II Iskrzynia 4:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
KTS II Brzozów LKS III Turze Pole 10:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka 9:9 Szczegóły
2016-05-05
g. 18:00

16
SKT G3 Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
KTS I Brzozów PKS Iskra Blizne 8:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
LKS III Turze Pole UKS Tornado Wrocanka -:- Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
LUKS Strażak III Niżna Łąka LUKS Burza III Rogi 10:5 Szczegóły