Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS III Turze Pole
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, Turze Pole 178
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Dereń
510 068 379
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03426 Łukasz Komski Polska 15.05.2002 12 11 36:33
03429 Karol Wojtoń Polska 15.08.1998 12 12 36:36
03430 Filip Dereń Polska 25.12.2005 7 26 21:78
03428 Patryk Pawlikowski Polska 13.08.2000 6 14 18:42
03423 Krzysztof Giermański Polska 12.06.1999 5 14 15:42
09288 Albert Władyka Polska 31.08.1992 3 4 9:12
03427 Kamil Wojtoń Polska 01.01.1994 2 4 6:12
03434 Bartłomiej Sieńczak Polska 28.10.1999 2 2 6:6
03431 Karolina Wojtowicz Polska 29.11.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Burza III Rogi LKS III Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LKS III Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2015-10-31
g. 17:00

3
LKS III Turze Pole KTS I Brzozów 1:10 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś LKS III Turze Pole 10:0 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS III Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
LKS III Turze Pole PKS Iskra Blizne 1:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia LKS III Turze Pole 10:5 Szczegóły
2016-01-25
g. 17:00

9
UKS Tornado Wrocanka LKS III Turze Pole 7:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LKS III Turze Pole KTS II Brzozów 10:5 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
LKS III Turze Pole SKT G3 Sanok 0:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
LKS III Turze Pole LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
LKS III Turze Pole LUKS Burza III Rogi 10:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
KTS II Brzozów LKS III Turze Pole 10:6 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
LKS III Turze Pole UKS Tornado Wrocanka -:- Szczegóły