Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza III Rogi
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rogi, ul. Szkolna 2 (Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04531 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 18 1 54:3
04535 Hubert Turek Polska 21.08.1999 9 18 27:54
04537 Krystian Szyszlak Polska 30.07.2001 5 23 15:69
04532 Krzysztof Salamon Polska 01.03.1989 5 30 15:90
04530 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 4 0 12:0
04529 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 4 0 12:0
04533 Maciej Kozioł Polska 28.05.2001 3 25 9:75
04539 Tobiasz Gniady Polska 06.09.1998 0 2 0:6
04534 Krzysztof Kozioł Polska 22.11.1964 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Burza III Rogi LKS III Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
SKT G3 Sanok LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LUKS Burza III Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
PKS Iskra Blizne LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2015-11-21
g. 16:00

5
LUKS Burza III Rogi LKS Parnas Stara Wieś 1:10 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
KTS I Brzozów LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
KTS II Brzozów LUKS Burza III Rogi 6:10 Szczegóły
2015-12-19
g. 16:00

8
LUKS Burza III Rogi UKS Tornado Wrocanka 7:10 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00

10
LUKS Burza III Rogi LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-01-29
g. 17:00

11
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LUKS Burza III Rogi 10:3 Szczegóły
2016-03-12
g. 16:00

12
LUKS Burza III Rogi KTS II Brzozów 7:10 Szczegóły
2016-03-21
g. 17:00

13
UKS Tornado Wrocanka LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
LKS III Turze Pole LUKS Burza III Rogi 10:4 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
LUKS Strażak III Niżna Łąka LUKS Burza III Rogi 10:5 Szczegóły