Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Michał Harsze
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
46 44 2 96% 132:6
2. Bogusław Surmacz
(KTS I Brzozów)
48 42 6 88% 126:18
3. Kamil Sieńczak
(KTS I Brzozów)
47 41 6 87% 123:18
4. Michał Kuliga
(PKS Iskra Blizne)
43 36 7 84% 108:21
5. Tomasz Wawrzkowicz
(UKS Iskra II Iskrzynia)
46 34 12 74% 102:36
6. Michał Wadas
(LKS Parnas Stara Wieś)
46 34 12 74% 102:36
7. Jarosław Dydek
(LKS Parnas Stara Wieś)
31 27 4 87% 81:12
8. Patryk Winiarski
(UKS Iskra II Iskrzynia)
43 27 16 63% 81:48
9. Łukasz Telesz
(LKS Parnas Stara Wieś)
32 26 6 81% 78:18
10. Mateusz Michna
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
42 25 17 60% 75:51
11. Wiesław Śnieżek
(PKS Iskra Blizne)
38 24 14 63% 72:42
12. Marek Wronowski
(SKT G3 Sanok)
43 23 20 53% 69:60
13. Wojciech Wojtoń
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
40 22 18 55% 66:54
14. Marian Nowak
(SKT G3 Sanok)
40 22 18 55% 66:54
15. Dawid Dudek
(UKS Tornado Wrocanka)
40 22 18 55% 66:54
16. Stanisław Siwak
(KTS II Brzozów)
43 22 21 51% 66:63
17. Krzysztof Leń
(PKS Iskra Blizne)
40 21 19 53% 63:57
18. Wojciech Wulw
(UKS Iskra II Iskrzynia)
29 20 9 69% 60:27
19. Beata Barska
(PKS Iskra Blizne)
33 20 13 61% 60:39
20. Marcin Zygmunt
(LUKS Burza III Rogi)
19 18 1 95% 54:3
21. Andrzej Bednarczyk
(SKT G3 Sanok)
30 18 12 60% 54:36
22. Grzegorz Sum
(KTS I Brzozów)
42 18 24 43% 54:72
23. Marcin Morawski
(SKT G3 Sanok)
26 17 9 65% 51:27
24. Tomasz Haduch
(KTS II Brzozów)
27 17 10 63% 51:30
25. Kamil Drobek
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
31 17 14 55% 51:42
26. Konrad Gruszka
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
46 17 29 37% 51:87
27. Jan Haduch
(KTS II Brzozów)
36 15 21 42% 45:63
28. Mateusz Czekaj
(UKS Tornado Wrocanka)
16 13 3 81% 39:9
29. Łukasz Gierula
(LKS Parnas Stara Wieś)
24 13 11 54% 39:33
30. Piotr Szyndlar
(KTS I Brzozów)
35 13 22 37% 39:66
31. Łukasz Komski
(LKS III Turze Pole)
23 12 11 52% 36:33
32. Karol Wojtoń
(LKS III Turze Pole)
24 12 12 50% 36:36
33. Kamil Najdecki
(UKS Iskra II Iskrzynia)
17 11 6 65% 33:18
34. Damian Kłapkowski
(UKS Iskra II Iskrzynia)
20 11 9 55% 33:27
35. Dawid Mikoś
(KTS II Brzozów)
31 11 20 35% 33:60
36. Tomasz Zwarycz
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
45 10 35 22% 30:105
37. Marcin Cymerman
(UKS Iskra II Iskrzynia)
20 9 11 45% 27:33
38. Hubert Turek
(LUKS Burza III Rogi)
27 9 18 33% 27:54
39. Klaudiusz Kafel
(UKS Tornado Wrocanka)
28 9 19 32% 27:57
40. Łukasz Biedka
(LKS Parnas Stara Wieś)
27 8 19 30% 24:57
41. Michał Dydek
(LKS Parnas Stara Wieś)
12 7 5 58% 21:15
42. Leszek Zajdel
(UKS Tornado Wrocanka)
28 7 21 25% 21:63
43. Filip Dereń
(LKS III Turze Pole)
33 7 26 21% 21:78
44. Przemysław Kozioł
(SKT G3 Sanok)
14 6 8 43% 18:24
45. Maciej Lenartowicz
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
17 6 11 35% 18:33
46. Patryk Pawlikowski
(LKS III Turze Pole)
20 6 14 30% 18:42
47. Wiesław Łącki
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
26 6 20 23% 18:60
48. Paweł Pęcherek
(UKS Tornado Wrocanka)
29 6 23 21% 18:69
49. Krzysztof Giermański
(LKS III Turze Pole)
19 5 14 26% 15:42
50. Rafał Józefczyk
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
21 5 16 24% 15:48
51. Krystian Szyszlak
(LUKS Burza III Rogi)
28 5 23 18% 15:69
52. Krzysztof Salamon
(LUKS Burza III Rogi)
35 5 30 14% 15:90
53. Michał Muszyński
(LUKS Burza III Rogi)
4 4 0 100% 12:0
54. Mariusz Zygmunt
(LUKS Burza III Rogi)
4 4 0 100% 12:0
55. Michał Haduch
(KTS II Brzozów)
27 4 23 15% 12:69
56. Tomasz Bargiel
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
3 3 0 100% 9:0
57. Paweł Kolanko
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
4 3 1 75% 9:3
58. Albert Władyka
(LKS III Turze Pole)
7 3 4 43% 9:12
59. Wojciech Pigoń
(KTS I Brzozów)
8 3 5 38% 9:15
60. Filip Macios
(KTS II Brzozów)
12 3 9 25% 9:27
61. Maciej Kozioł
(LUKS Burza III Rogi)
28 3 25 11% 9:75
62. Piotr Tomoń
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
3 2 1 67% 6:3
63. Artur Kielar
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
3 2 1 67% 6:3
64. Bartłomiej Sieńczak
(LKS III Turze Pole)
4 2 2 50% 6:6
65. Kamil Wojtoń
(LKS III Turze Pole)
6 2 4 33% 6:12
66. Kinga Kuliga
(PKS Iskra Blizne)
8 2 6 25% 6:18
67. Albert Dubiel
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
17 2 15 12% 6:45
68. Miranda Bienia
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
5 1 4 20% 3:12
69. Piotr Gomułka
(SKT G3 Sanok)
6 1 5 17% 3:15
70. Mateusz Wronowski
(UKS Iskra II Iskrzynia)
10 1 9 10% 3:27
71. Krystian Guzik
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
2 0 2 0% 0:6
72. Radosław Tomkiewicz
(UKS Tornado Wrocanka)
2 0 2 0% 0:6
73. Tobiasz Gniady
(LUKS Burza III Rogi)
2 0 2 0% 0:6
74. Kamil Wójcik
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
3 0 3 0% 0:9
75. Krzysztof Kozioł
(LUKS Burza III Rogi)
3 0 3 0% 0:9
76. Daniel Kozioł
(SKT G3 Sanok)
3 0 3 0% 0:9
77. Hubert Sieniawski
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
3 0 3 0% 0:9
78. Zbigniew Szczuka
(KTS I Brzozów)
7 0 7 0% 0:21
79. Wiktoria Guzik
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
11 0 11 0% 0:33
80. Patryk Zajdel
(UKS Tornado Wrocanka)
11 0 11 0% 0:33