Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra II Iskrzynia
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia, Szkolna 4
Telefon:
13 43 155 13
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Pelczar
13 43 155 13
pelczarw@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał

musial.marzena@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Donic (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02633 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 34 12 102:36
08739 Patryk Winiarski Polska 18.05.1997 27 16 81:48
02628 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 20 9 60:27
02625 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 11 6 33:18
02634 Damian Kłapkowski Polska 10.03.1981 11 9 33:27
02630 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 9 11 27:33
02633 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 1 9 3:27
02624 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 0 0 0:0
02635 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 0 0 0:0
02627 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 0 0 0:0
02626 Piotr Kolodczejczyk Polska 30.07.1976 0 0 0:0
02632 Hubert Lorens Polska 23.10.1992 0 0 0:0
02631 Dominik Cymerman Polska 13.08.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Iskra II Iskrzynia 4:10 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LUKS Burza III Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2015-11-13
g. 18:30

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Tornado Wrocanka UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Brzozów 10:5 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
SKT G3 Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 6:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia LKS III Turze Pole 10:5 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KTS I Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:3 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne 10:7 Szczegóły
2016-03-12
g. 12:00

12
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
UKS Iskra II Iskrzynia KTS I Brzozów 10:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia SKT G3 Sanok 2:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
PKS Iskra Blizne UKS Iskra II Iskrzynia 4:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły