Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT G3 Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Mickiewicza 17
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gminazjum nr 3, ul. Lipińskiego 63, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Strożowska 4, 38-500 Sanok
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08349 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 23 20 69:60
08347 Marian Nowak Polska 26.01.1952 22 18 66:54
08343 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 18 12 54:36
08346 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 17 9 51:27
08342 Przemysław Kozioł Polska 15.04.2001 6 8 18:24
08341 Piotr Gomułka Polska 09.10.2000 1 5 3:15
08345 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 0 3 0:9
08348 Marek Wojtowicz Polska 21.04.1963 0 0 0:0
08344 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-09
g. 16:30

1
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne SKT G3 Sanok 7:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
SKT G3 Sanok LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

3
SKT G3 Sanok LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2015-11-29
g. 11:00

4
KTS I Brzozów SKT G3 Sanok 10:5 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
SKT G3 Sanok LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
SKT G3 Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 6:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
PKS Iskra Blizne SKT G3 Sanok 10:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KTS II Brzozów SKT G3 Sanok 0:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
SKT G3 Sanok UKS Tornado Wrocanka 10:0 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
LKS III Turze Pole SKT G3 Sanok 0:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
SKT G3 Sanok PKS Iskra Blizne 6:10 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś SKT G3 Sanok 10:6 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia SKT G3 Sanok 2:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
SKT G3 Sanok KTS I Brzozów 7:10 Szczegóły
2016-05-05
g. 18:00

16
SKT G3 Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły