Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rzeszowska 9, 36-200 Brzozów
Telefon:
663 701 225
E-mail:
autobiedka@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Stara Wieś 790, 36-200 Brzozów
Prezes Klubu:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
DONIC, TIHBAR
Rodzaj piłek:
XUSHAOFA, DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3877 Michał Kuliga Polska 30.09.1996 33 16 99:48
3871 Dariusz Dydek Polska 31.03.1986 19 11 56:33
3870 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 16 32 48:94
3876 Michał Wadas Polska 12.09.1984 15 22 45:65
3872 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 11 15 33:45
3874 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 3 7 9:21
3875 Łukasz Telesz Polska 18.01.1988 0 0 0:0
3873 Michał Dydek Polska 02.06.1989 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
LKS Parnas Stara Wieś TKS Pro-Familia Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2018-10-03
g. 17:00

2
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 10:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś SKT SP3 Sanok 7:10 Szczegóły
2018-12-01
g. 16:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LKS Parnas Stara Wieś KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2019-01-19
g. 17:00

10
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
LKS Parnas Stara Wieś UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:3 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

13
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2019-03-09
g. 18:00

14
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Parnas Stara Wieś 7:10 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły