Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Niżna Łąka, ul.O.Hieronima Longawy 51
Telefon:
668559858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668559858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668559858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar, Jolla Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3715 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 24 20 72:60
3713 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 21 5 63:15
3718 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 14 20 42:60
3722 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 7 31 21:93
3723 Piotr Zając Polska 06.11.1992 5 0 15:0
3716 Andrzej Sobota Polska 02.12.1966 2 0 6:0
9552 Henryk Furmankiewicz Polska 07.07.1966 0 17 0:51
3724 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 0 3 0:9
3720 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 0 0 0:0
3717 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 0 0 0:0
3714 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 0 0 0:0
3721 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak II Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00

3
LUKS Strażak II Niżna Łąka TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2018-11-17
g. 13:30

4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:0 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT SP3 Sanok 4:10 Szczegóły
2018-12-15
g. 16:00

8
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2019-02-23
g. 15:00

12
SKT SP3 Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły