Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TG Sokół Dynów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rynek 13, 36-065 Dynów
Telefon:
693 040 509
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 11, 36-065 Dynów
(Zespół Szkół w Dynowie)
Prezes Klubu:
Krystyna Dżuła
693 040 509
Osoba odpowiedzialna:
Henryk Sawczak
608 550 190
hen.saw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Cornilleau 500
Rodzaj piłek:
plastikowe DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 11 21 109:29
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 17 95:60
3. UKS Niedźwiada Dolna 11 15 94:80
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 14 89:81
5. LKS Jar Kielnarowa 11 11 91:85
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 11 85:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 11 10 83:87
2. LKS Kańczuga 11 10 82:82
3. PKS Kolping IV Jarosław 11 8 78:88
4. ZŚ AZS II Rzeszów 11 6 61:102
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 11 5 64:104
6. TG Sokół Dynów 11 4 51:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02374 Adam Sawczak Polska 23.12.1999 18 11 54:33
02373 Dariusz Karnas Polska 22.08.1973 8 24 24:72
02370 Karol Barański Polska 12.01.1999 8 22 24:66
10192 Vladyslav Guryankin Ukraina 17.06.1997 6 5 18:15
02376 Michał Świder Polska 29.05.2000 5 20 15:60
02372 Dominik Karaś Polska 04.02.2004 0 0 0:0
02371 Piotr Front Polska 06.07.1998 0 0 0:0
02379 Dawid Piela Polska 18.11.2004 0 0 0:0
02378 Bronisław Wojnarowicz Polska 07.05.1959 0 3 0:9
02377 Adam Świder Polska 25.06.1966 0 2 0:6
02375 Henryk Sawczak Polska 22.11.1964 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka II Brzostek 1:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Jar Kielnarowa TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
PKS Kolping IV Jarosław TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
TG Sokół Dynów ZŚ AZS II Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Kępa I Dębica TG Sokół Dynów 10:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
TG Sokół Dynów UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS SP Nr 1 Leżajsk TG Sokół Dynów 10:1 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
TG Sokół Dynów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
TG Sokół Dynów ZŚ AZS Sanex III Rzeszów -:- Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
TG Sokół Dynów PKS Kolping IV Jarosław -:- Szczegóły
2018-03-10
g. 11:00

14
ZŚ AZS II Rzeszów TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
LKS Kańczuga TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa TG Sokół Dynów -:- Szczegóły