Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TG Sokół Dynów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rynek 13, 36-065 Dynów
Telefon:
693 040 509
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 11, 36-065 Dynów
(Zespół Szkół w Dynowie)
Prezes Klubu:
Krystyna Dżuła
693 040 509
Osoba odpowiedzialna:
Henryk Sawczak
608 550 190
hen.saw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Cornilleau 500
Rodzaj piłek:
plastikowe DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02374 Adam Sawczak Polska 23.12.1999 27 17 81:51
02370 Karol Barański Polska 12.01.1999 14 30 42:90
10192 Vladyslav Guryankin Ukraina 17.06.1997 14 12 42:36
02373 Dariusz Karnas Polska 22.08.1973 10 30 30:90
10429 Zbigniew Jarema Polska 16.03.1977 6 1 18:3
02376 Michał Świder Polska 29.05.2000 6 21 18:63
10428 Jarosław Kosoń Polska 11.08.1967 0 0 0:0
02379 Dawid Piela Polska 18.11.2004 0 0 0:0
02377 Adam Świder Polska 25.06.1966 0 2 0:6
02371 Piotr Front Polska 06.07.1998 0 0 0:0
02372 Dominik Karaś Polska 04.02.2004 0 0 0:0
02375 Henryk Sawczak Polska 22.11.1964 0 3 0:9
02378 Bronisław Wojnarowicz Polska 07.05.1959 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka II Brzostek 1:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Jar Kielnarowa TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
PKS Kolping IV Jarosław TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
TG Sokół Dynów ZŚ AZS II Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Kępa I Dębica TG Sokół Dynów 10:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
TG Sokół Dynów UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS SP Nr 1 Leżajsk TG Sokół Dynów 10:1 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
TG Sokół Dynów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
TG Sokół Dynów ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
TG Sokół Dynów PKS Kolping IV Jarosław 2:10 Szczegóły
2018-03-10
g. 11:00

14
ZŚ AZS II Rzeszów TG Sokół Dynów 0:10 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
LKS Kańczuga TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa TG Sokół Dynów 3:10 Szczegóły