Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Turze Pole
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, Turze Pole 178
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
Osoba odpowiedzialna:
Jan Władyka
726 645 586
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03425 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 18 31 54:93
03432 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 17 29 51:87
03424 Jan Władyka Polska 27.09.1966 16 33 48:99
03422 Marcin Władyka Polska 03.04.1996 7 20 21:60
03427 Kamil Wojtoń Polska 01.01.1994 2 2 6:6
03434 Bartłomiej Sieńczak Polska 28.10.1999 1 9 3:27
03426 Łukasz Komski Polska 15.05.2002 1 3 3:9
03423 Krzysztof Giermański Polska 12.06.1999 0 0 0:0
03429 Karol Wojtoń Polska 15.08.1998 0 0 0:0
03428 Patryk Pawlikowski Polska 13.08.2000 0 0 0:0
03430 Filip Dereń Polska 25.12.2005 0 0 0:0
03431 Karolina Wojtowicz Polska 29.11.2000 0 0 0:0
09288 Albert Władyka Polska 31.08.1992 0 9 0:27

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LKS II Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2015-10-19
g. 17:00

2
KS I Nagórzany LKS II Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-11-04
g. 17:00

3
LKS II Turze Pole PKS Bartek I Dębowiec 5:10 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
UKS Iskra I Iskrzynia LKS II Turze Pole 10:0 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LKS II Turze Pole LUKS Burza I Rogi 1:10 Szczegóły
2015-12-18
g. 18:00

6
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS II Turze Pole 10:0 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
LKS II Turze Pole LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LKS II Turze Pole GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 17:00

10
KS II Nagórzany LKS II Turze Pole 10:4 Szczegóły
2016-02-11
g. 17:00

11
LKS II Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LKS II Turze Pole UKS TKKF MOSiR II Dukla 2:10 Szczegóły
2016-03-24
g. 17:00

14
LKS II Turze Pole KS II Nagórzany 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
PKS Bartek I Dębowiec LKS II Turze Pole 10:7 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
LKS II Turze Pole KS I Nagórzany 2:10 Szczegóły
2016-05-14
g. 17:00

17
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LUKS Burza II Rogi LKS II Turze Pole 10:5 Szczegóły