Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra I Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia, Szkolna 4
Telefon:
13 43 155 13
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Pelczar
13 43 155 13
pelczarw@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał

musial.marzena@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Donic (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02624 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 54 9 162:27
02626 Piotr Kolodczejczyk Polska 30.07.1976 47 21 141:63
02627 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 26 34 78:102
02635 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 20 32 60:96
08739 Patryk Winiarski Polska 18.05.1997 2 4 6:12
02633 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 0 0:0
02628 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 0 4 0:12
02629 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 0 0 0:0
02631 Dominik Cymerman Polska 13.08.2001 0 0 0:0
02632 Hubert Lorens Polska 23.10.1992 0 0 0:0
02630 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 0 0 0:0
02625 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 0 2 0:6
02634 Damian Kłapkowski Polska 10.03.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-09
g. 19:00

1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Iskra I Iskrzynia GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły
2015-11-07
g. 11:00

3
KS II Nagórzany UKS Iskra I Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
UKS Iskra I Iskrzynia LKS II Turze Pole 10:0 Szczegóły
2015-12-02
g. 17:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Iskra I Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
UKS Iskra I Iskrzynia KS I Nagórzany 10:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra I Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-02-06
g. 11:00

11
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 10:5 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Iskra I Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00

13
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Iskra I Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-03-19
g. 10:00

15
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2016-03-31
g. 18:00

16
UKS Iskra I Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2016-04-30
g. 16:00

18
LUKS Burza I Rogi UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2016-05-07
g. 10:00

19
UKS Iskra I Iskrzynia UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:7 Szczegóły
2016-05-14
g. 10:00

20
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak I Niżna Łąka 8:10 Szczegóły