Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GMKS Strzelec II Frysztak
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30
Telefon:
17 277 71 11
E-mail:
WWW:
www.strzelec.frysztak.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Wybickiego 25, 38-130 Frysztak
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sławomir Niemiec
668 073 703
slawko1993@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00271 Sławomir Niemiec Polska 28.01.1993 57 7 171:21
00282 Robert Rec Polska 16.08.1968 36 24 108:72
00288 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 12 18 36:54
09580 Tomasz Frydrych Polska 28.02.1983 5 29 15:87
00289 Robert Dybaś Polska 06.07.1962 4 43 12:129
00275 Wojciech Babiak Polska 08.01.1993 1 7 3:21
00286 Roman Szurlej Polska 01.01.0001 0 0 0:0
00278 Tomasz Góra Polska 16.12.1975 0 0 0:0
00290 Weronika Konsur Polska 31.05.2004 0 0 0:0
00287 Oliwia Wątor Polska 25.02.2006 0 0 0:0
00276 Jakub Godek Polska 06.03.2001 0 0 0:0
00277 Wacław Godek Polska 13.05.1968 0 0 0:0
00280 Marcin Kucha Polska 19.12.1992 0 0 0:0
00284 Szymon Stefaniak Polska 30.06.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-10
g. 14:00

1
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek I Dębowiec 10:4 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Iskra I Iskrzynia GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły
2015-10-24
g. 14:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza I Rogi 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

4
LUKS Strażak I Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2015-11-28
g. 09:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2015-12-19
g. 17:00

7
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LKS II Turze Pole GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 8:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 8:10 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00

13
KS I Nagórzany GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Iskra I Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

15
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2016-04-02
g. 16:00

16
LUKS Burza I Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 10:3 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
LUKS Strażak II Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły