Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-10-19, godz. 17:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
KS I Nagórzany 10:6 LKS II Turze Pole

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Krzysztof Żyłka - Jacek Wasylewicz 1 3:1 (11:5, 12:10, 5:11, 11:7)
Piotr Pytlowany - Marcin Władyka 1 3:1 (11:3, 5:11, 11:7, 11:6)
Gabriel Tokarz - Rafał Bogaczewicz 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
Robert Wojciechowski - Jan Władyka 1 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:6)
K. Żyłka / G. Tokarz - J. Wasylewicz / R. Bogaczewicz 1 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 10:12)
R. Wojciechowski / P. Pytlowany - M. Władyka / J. Władyka 1 2:3 (11:13, 5:11, 11:13, 11:6, 15:17)
Krzysztof Żyłka - Marcin Władyka 1 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:8)
Robert Wojciechowski - Rafał Bogaczewicz 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
Gabriel Tokarz - Jan Władyka 1 0:3 (3:11, 6:11, 5:11)
Gabriel Tokarz - Jacek Wasylewicz 1 3:1 (11:9, 13:11, 4:11, 11:8)
Piotr Pytlowany - Jan Władyka 1 1:3 (11:9, 9:11, 3:11, 4:11)
Robert Wojciechowski - Marcin Władyka 1 3:0 (11:6, 17:15, 11:7)
Krzysztof Żyłka - Jan Władyka 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 5:11)
Robert Wojciechowski - Jacek Wasylewicz 1 3:2 (11:13, 11:7, 11:6, 9:11, 11:5)
Krzysztof Żyłka - Rafał Bogaczewicz 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:4)
Piotr Pytlowany - Jacek Wasylewicz 1 3:1 (9:11, 11:3, 12:10, 11:8)