Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rogi, ul. Szkolna 2 (Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04536 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 33 25 99:75
04528 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 22 25 66:75
04526 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 20 34 60:102
09829 Paweł Włodarczyk Polska 05.04.1984 13 7 39:21
04538 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 6 31 18:93
04537 Krystian Szyszlak Polska 30.07.2001 1 4 3:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Burza II Rogi LUKS Burza I Rogi 8:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:1 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2015-11-14
g. 16:00

4
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2015-11-28
g. 09:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2015-12-05
g. 16:00

6
LUKS Burza II Rogi KS II Nagórzany 2:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
LKS II Turze Pole LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2015-12-19
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 2:10 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00

10
LUKS Burza II Rogi UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
KS I Nagórzany LUKS Burza II Rogi 10:4 Szczegóły
2016-02-06
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi PKS Bartek I Dębowiec 8:10 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00

13
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
LUKS Burza II Rogi KS I Nagórzany 10:6 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KS II Nagórzany LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

17
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LUKS Burza II Rogi LKS II Turze Pole 10:5 Szczegóły