Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki Sanok
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Mickiewicza 17, 38-500 Sanok
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
I LO, ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki
606 480 350
tarapacki@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
I LO, ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
4. SKT I LO Wiki Sanok 16 11 119:140
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9925 Mariusz Haduch Polska 06.05.1966 57 4 171:12
9935 Dawid Witka Polska 23.01.1988 26 31 78:93
9924 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 12 40 36:120
9929 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 8 33 24:99
9933 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 4 11 12:33
9927 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 0 0 0:0
9934 Józef Sokołowski Polska 15.04.1947 0 0 0:0
9923 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 0 0 0:0
9931 Marian Nowak Polska 26.01.1952 0 0 0:0
9930 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 0 0 0:0
11380 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 0 0 0:0
9937 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 0 0 0:0
9926 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:30

1
SKT I LO Wiki Sanok LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika III Rzeszów SKT I LO Wiki Sanok 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:30

3
SKT I LO Wiki Sanok PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 13:00

4
SKT I LO Wiki Sanok LKS Strażak Bratkówka 10:5 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki Sanok 10:8 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna SKT I LO Wiki Sanok 6:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 13:00

8
SKT I LO Wiki Sanok UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 16:00

9
ATS Bingo Ropczyce SKT I LO Wiki Sanok 10:7 Szczegóły
2021-01-30
g. 13:00

10
SKT I LO Wiki Sanok TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2021-01-31
g. 13:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno SKT I LO Wiki Sanok 10:4 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:30

12
SKT I LO Wiki Sanok UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka Brzostek SKT I LO Wiki Sanok 9:9 Szczegóły
2021-03-21
g. 14:00

15
SKT I LO Wiki Sanok KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

16
UKS Kępa Dębica SKT I LO Wiki Sanok 10:7 Szczegóły
2021-04-25
g. 10:00

17
SKT I LO Wiki Sanok UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 7:10 Szczegóły
2021-05-01
g. 11:30

18
LKS Strażak Bratkówka SKT I LO Wiki Sanok 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 14:00

19
TG Sokół Dynów SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły