KU AZS Politechnika III Rzeszów
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
karolpasko@op.pl
WWW:
http://www.tenisstolowy.prz.edu.pl/
http://www.tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2019/2020
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
4378 | Mikołaj Gerke | Polska | 18.05.2005 | 0 | 0 | 0:0 |
4400 | Piotr Żabiński | Polska | 28.03.2005 | 0 | 0 | 0:0 |
4357 | Rafał Jamrogiewicz | Polska | 21.10.1993 | 0 | 0 | 0:0 |
4365 | Karol Paśko | Polska | 22.12.1985 | 0 | 0 | 0:0 |
4385 | Jakub Jucha | Polska | 28.04.2011 | 0 | 0 | 0:0 |
4372 | Kacper Adamus | Polska | 18.04.2005 | 0 | 0 | 0:0 |
4397 | Yimu Wang | Chiny | 13.02.2003 | 0 | 0 | 0:0 |
4384 | Karol Hubka | Polska | 29.12.2006 | 0 | 0 | 0:0 |
4377 | Bartosz Frączek | Polska | 02.02.2005 | 0 | 0 | 0:0 |
4375 | Maciej Domin | Polska | 02.07.2005 | 0 | 0 | 0:0 |
4379 | Marcin Golda | Polska | 20.02.2006 | 0 | 0 | 0:0 |
4391 | Miłosz Misiuda | Polska | 26.09.2003 | 0 | 0 | 0:0 |
4388 | Krystian Kołodziej | Polska | 29.07.2004 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2020-12-12 g. 11:00 |
7 |
UKS Olimp Łęki Dukielskie | KU AZS Politechnika III Rzeszów | 9:9 | Szczegóły |
2020-12-18 g. 17:00 |
3 |
LKS Strażak Bratkówka | KU AZS Politechnika III Rzeszów | 0:10 | Szczegóły |
2021-01-31 g. 11:00 |
11 |
UKS Kępa Dębica | KU AZS Politechnika III Rzeszów | 1:10 | Szczegóły |
2021-02-07 g. 17:00 |
9 |
TG Sokół Dynów | KU AZS Politechnika III Rzeszów | 4:10 | Szczegóły |
2021-02-24 g. 18:30 |
13 |
LKS Turze Pole | KU AZS Politechnika III Rzeszów | 5:10 | Szczegóły |
2021-03-21 g. 11:00 |
15 |
LKS Brzostowianka Brzostek | KU AZS Politechnika III Rzeszów | 0:10 | Szczegóły |
2021-04-30 g. 18:00 |
17 |
ATS Bingo Ropczyce | KU AZS Politechnika III Rzeszów | 2:10 | Szczegóły |
2021-05-02 g. 11:00 |
18 |
PUKS Arka Łętownia | KU AZS Politechnika III Rzeszów | 6:10 | Szczegóły |
2021-05-06 g. 18:00 |
19 |
KTS GOSiR Krościenko Wyżne | KU AZS Politechnika III Rzeszów | 9:9 | Szczegóły |