Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 5 10 50:16
2. KU AZS Politechnika III Rzeszów 4 8 40:12
3. LKS Turze Pole 5 8 46:28
4. PUKS Arka Łętownia 5 7 42:28
5. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5 6 39:41
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 4 5 30:24
7. ATS Bingo Ropczyce 4 5 33:29
8. UKS Kępa Dębica 4 4 27:27
9. TG Sokół Dynów 5 3 33:45
10. LKS Strażak Bratkówka 3 2 15:26
11. LKS Brzostowianka Brzostek 4 2 25:37
12. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 4 0 24:40
13. SKT I LO Wiki Sanok 4 0 21:40
14. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 4 0 8:40

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-11-29, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:8 SKT I LO Wiki Sanok

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jerzy Czekański - Dawid Witka 1 1:3 (9:11, 11:4, 6:11, 4:11)
Mateusz Michna - Artur Gratkowski 1 3:1 (11:5, 11:4, 7:11, 12:10)
Filip Dereń - Mateusz Łącki 1 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:5)
Grzegorz Tomoń - Mariusz Haduch 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 9:11)
G. Tomoń / R. Stąpor - D. Witka / M. Łącki 1 3:2 (9:11, 13:15, 11:8, 11:7, 11:8)
M. Michna / F. Dereń - M. Haduch / A. Gratkowski 1 1:3 (7:11, 11:9, 11:13, 7:11)
Rafał Stąpor - Artur Gratkowski 1 3:1 (3:11, 11:5, 11:9, 11:6)
Mateusz Michna - Dawid Witka 1 2:3 (6:11, 11:6, 11:9, 13:15, 1:11)
Grzegorz Tomoń - Mateusz Łącki 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:7)
Filip Dereń - Mariusz Haduch 1 2:3 (10:12, 12:10, 6:11, 11:7, 10:12)
Rafał Stąpor - Mateusz Łącki 1 3:2 (10:12, 12:10, 11:4, 10:12, 17:15)
Filip Dereń - Dawid Witka 1 3:2 (11:4, 3:11, 16:18, 11:4, 11:6)
Mateusz Michna - Mariusz Haduch 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 6:11)
Grzegorz Tomoń - Artur Gratkowski 1 3:1 (11:9, 6:11, 12:10,11:4)
Rafał Stąpor - Mariusz Haduch 1 2:3 (9:11, 10:12, 11:7, 11:8, 8:11)
Grzegorz Tomoń - Dawid Witka 1 3:2 (11:8, 10:12, 4:11, 11:5, 11:5)
Mateusz Michna - Mateusz Łącki 1 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 2:11)
Filip Dereń - Artur Gratkowski 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:2)