Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Turze Pole
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Turze Pole 178, 36-200 Brzozów
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
4. SKT I LO Wiki Sanok 16 11 119:140
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1808 Bartłomiej Wiśniewski Polska 07.09.1998 37 30 111:90
1803 Konrad Federczak Polska 01.07.1990 35 28 105:84
1805 Jakub Gromek Polska 18.05.1992 31 31 93:93
1804 Rafał Graboń Polska 23.11.1982 29 36 87:108
1812 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:30

1
SKT I LO Wiki Sanok LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Turze Pole LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Turze Pole UKS Olimp Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
ATS Bingo Ropczyce LKS Turze Pole 10:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów 7:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 16:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 10:3 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2021-02-24
g. 18:30

13
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2021-05-13
g. 18:00

14
LKS Turze Pole KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-04-24
g. 11:00

17
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

18
LKS Turze Pole LKS Brzostowianka Brzostek 10:4 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

20
LKS Turze Pole ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły