Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-400 Krosno, ul. Legionów 6
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
38-400 Krosno, ul. Legionów 6
Prezes Klubu:
Stanisław Lorenc
603 992 135
Osoba odpowiedzialna:
Marek Manerowski
600 151 766
marek_0@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
38-400 Krosno, Bursaki 41
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
4. SKT I LO Wiki Sanok 16 11 119:140
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4774 Piotr Krukar Polska 03.01.2003 44 14 132:42
4761 Piotr Kolodczejczyk Polska 30.07.1976 28 31 84:93
8850 Mariusz Nastyn Polska 04.09.1966 19 13 57:39
4764 Weronika Pelczar Polska 09.08.2001 14 25 42:75
4763 Marek Manerowski Polska 15.10.1969 8 17 24:51
4766 Robert Wróbel Polska 26.04.1973 8 15 24:45
4757 Wojciech Czyż Polska 13.01.1981 2 5 6:15
4767 Jakub Chmielowski Polska 06.10.2003 0 0 0:0
4773 Maja Krukar Polska 27.03.2005 0 0 0:0
4759 Patrycja Jucha Polska 23.03.1998 0 0 0:0
4760 Michał Jurczak Polska 24.03.1989 0 0 0:0
4775 Szymon Sporek Polska 28.04.2004 0 0 0:0
4758 Jacek Flaumenhaft Polska 23.02.1976 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:5 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00

3
UKS Olimp Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2020-12-15
g. 19:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno ATS Bingo Ropczyce 7:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 10:00

5
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:8 Szczegóły
2020-12-08
g. 19:15

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:7 Szczegóły
2021-02-28
g. 16:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:4 Szczegóły
2021-01-31
g. 13:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno SKT I LO Wiki Sanok 10:4 Szczegóły
2021-02-17
g. 17:00

12
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 7:10 Szczegóły
2021-02-12
g. 18:30

13
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KTS GOSiR Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 14:00

15
SKT I LO Wiki Sanok KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2021-05-18
g. 18:00

16
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Strażak Bratkówka 10:3 Szczegóły
2021-04-25
g. 10:00

17
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 7:10 Szczegóły
2021-05-20
g. 18:00

19
UKS Kępa Dębica KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły