Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 13 25 129:45
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 13 20 123:73
3. PUKS Arka Łętownia 13 18 113:90
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 18 107:84
5. ATS Bingo Ropczyce 13 17 108:99
6. LKS Turze Pole 13 16 114:95
7. LKS Brzostowianka Brzostek 13 9 93:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 13 11 99:107
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 13 10 100:111
3. SKT I LO Wiki Sanok 13 9 95:113
4. UKS Kępa Dębica 12 9 77:98
5. LKS Strażak Bratkówka 13 4 51:123
6. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 12 0 65:120

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-03-21, godz. 14:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
SKT I LO Wiki Sanok 9:9 KSTS MOSiR Karpaty II Krosno

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mariusz Haduch - Piotr Kolodczejczyk 1 3:2 (10/12,11/6,12/14,11/8,11/2)
Artur Gratkowski - Weronika Pelczar 1 0:3 (3/11,6/11,9/11)
Mateusz Łącki - Marek Manerowski 1 3:1 (8/11,11/6,11/6,11/7)
Dawid Witka - Piotr Krukar 1 0:3 (6/11,10/12,10/12)
M. Haduch / A. Gratkowski - W. Pelczar / M. Manerowski 1 3:1 (9/11,11/8,12/10,15/13)
D. Witka / M. Łącki - P. Kolodczejczyk / P. Krukar 1 1:3 (7/11,15/13,10/12,11/13)
Mariusz Haduch - Weronika Pelczar 1 3:0 (11/5,11/5,11/6)
Artur Gratkowski - Piotr Kolodczejczyk 1 1:3 (3/11,8/11,11/8,3/11)
Dawid Witka - Marek Manerowski 1 3:1 (9/11,14/12,11/8,12/10)
Mateusz Łącki - Piotr Krukar 1 1:3 (9/11,9/11,11/8,8/11)
Mariusz Haduch - Marek Manerowski 1 3:1 (6/11,11/7,11/8,11/2)
Mateusz Łącki - Piotr Kolodczejczyk 1 1:3 (8/11,10/12,11/5,8/11)
Artur Gratkowski - Piotr Krukar 1 0:3 (11/13,6/11,7/11)
Dawid Witka - Weronika Pelczar 1 3:2 (4/11,11/9,11/6,7/11,11/7)
Mariusz Haduch - Piotr Krukar 1 3:2 (10/12,10/12,11/8,11/6,12/10)
Dawid Witka - Piotr Kolodczejczyk 1 3:2 (13/15,11/6,8/11,11/9,12/10)
Artur Gratkowski - Marek Manerowski 1 0:3 (1/11,4/11,4/11)
Mateusz Łącki - Weronika Pelczar 1 2:3 (11/5,12/14,3/11,11/6,13/15)