Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Wola Komborska
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
KTS Wola Komborska b/n 38-420 Korczyna
Telefon:
666 722 195
E-mail:
hjwojnar@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Ludowy w Woli Komborskiej
Prezes Klubu:
Jerzy Wojnar
666 722 195
hjwojanr@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Prajsnar
693 862 711
waclaw114@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Korczynie
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 18 90:11
2. LKS II Turze Pole 9 16 81:23
3. STK I LO Wiki II Sanok 9 14 80:41
4. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9 14 77:50
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9 10 59:65
6. KS Nagórzany 9 8 63:69
7. UKS Iskra II Iskrzynia 9 6 60:74
8. PKS Iskra Blizne 9 6 49:72
9. KTS Wola Komborska 9 6 44:75
10. KTS II Brzozów 9 2 30:84
11. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10 0 31:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5220 Wacław Prajsnar Polska 02.02.1974 12 14 36:42
5218 Sławomir Malinowski Polska 14.05.1981 9 14 27:42
5221 Jacek Zych Polska 05.07.1977 9 15 27:45
5217 Jarosław Sznajder Polska 14.06.1977 6 8 18:24
5219 Grzegorz Supel Polska 08.05.1977 3 9 9:27
5349 Jarosław Goleń Polska 10.12.1979 1 1 3:3
5222 Kamil Marszałek Polska 14.07.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
LKS II Turze Pole KTS Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2019-10-18
g. 18:00

2
KTS Wola Komborska STK I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2019-10-09
g. 17:00

3
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 2:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS Wola Komborska UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 1:10 Szczegóły
2019-11-12
g. 19:30

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:30

7
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 1:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS II Brzozów KTS Wola Komborska 5:10 Szczegóły
2019-12-20
g. 19:30

9
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 10:8 Szczegóły
2020-01-18
g. 16:00

10
PKS Iskra Blizne KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły