Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Turze Pole
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Turze Pole 178, 36-200 Brzozów
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Wojtoń
665 017 207
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 18 90:11
2. LKS II Turze Pole 9 16 81:23
3. STK I LO Wiki II Sanok 9 14 80:41
4. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9 14 77:50
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9 10 59:65
6. KS Nagórzany 9 8 63:69
7. UKS Iskra II Iskrzynia 9 6 60:74
8. PKS Iskra Blizne 9 6 49:72
9. KTS Wola Komborska 9 6 44:75
10. KTS II Brzozów 9 2 30:84
11. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10 0 31:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1059 Łukasz Stankiewicz Polska 18.06.1982 17 2 51:6
1064 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 14 4 42:12
1063 Marcin Władyka Polska 03.04.1996 9 2 27:6
1051 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 7 2 21:6
1057 Grzegorz Prugar Polska 27.05.1972 7 1 21:3
1061 Albert Władyka Polska 31.08.1992 3 2 9:6
1054 Rafał Graboń Polska 23.11.1982 3 0 9:0
1062 Jan Władyka Polska 27.09.1966 0 0 0:0
1058 Łukasz Sieńczak Polska 26.05.1986 0 0 0:0
1052 Daniel Federczak Polska 24.11.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
LKS II Turze Pole KTS Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
UKS Iskra II Iskrzynia LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00

3
PKS Iskra Blizne LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 10:1 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS II Brzozów LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LKS II Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS II Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
STK I LO Wiki II Sanok LKS II Turze Pole -:- Szczegóły