Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra II Iskrzynia
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 4, Iskrzynia, 38-422 Kroscienko Wyżne
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni, ul. Szkolna 4
Prezes Klubu:
Wacław Pelczar
601 821 987
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Andro Speedball Mi1 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 2.000
2. LKS II Turze Pole 13 22 1.692
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 1.385
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 1.308
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 1.000
6. KS Nagórzany 13 9 0.692

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. PKS Iskra Blizne 13 13 1.000
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 1.000
3. KTS Wola Komborska 12 8 0.667
4. KTS II Brzozów 12 2 0.167
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3701 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 28 9 84:27
3700 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 17 21 51:63
3702 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 13 9 39:27
3694 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 13 22 39:66
3704 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 3 3 9:9
3703 Kacper Wasylewicz Polska 27.09.2002 2 5 6:15
3699 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 0 0 0:0
3695 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 0 0 0:0
3696 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 0 0 0:0
3697 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 0 0 0:0
3698 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-04
g. 17:00

1
STK I LO Wiki II Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
UKS Iskra II Iskrzynia LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-11-16
g. 09:00

6
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Brzozów 10:7 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

8
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne 10:6 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
KTS II Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2020-03-03
g. 18:00

14
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
PKS Iskra Blizne UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły