Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
STK I LO Wiki II Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Mickiewicza 17, 38-500 Sanok
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
I LO, ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki
606 480 350
tarapacki@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Stróżowska 4, 38-500 Sanok
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 18 90:11
2. LKS II Turze Pole 9 16 81:23
3. STK I LO Wiki II Sanok 9 14 80:41
4. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9 14 77:50
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9 10 59:65
6. KS Nagórzany 9 8 63:69
7. UKS Iskra II Iskrzynia 9 6 60:74
8. PKS Iskra Blizne 9 6 49:72
9. KTS Wola Komborska 9 6 44:75
10. KTS II Brzozów 9 2 30:84
11. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10 0 31:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7162 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 18 8 54:24
7158 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 13 3 39:9
7151 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 12 12 36:36
7155 Przemysław Kozioł Polska 15.04.2001 6 7 18:21
7160 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 5 0 15:0
7159 Marian Nowak Polska 26.01.1952 5 6 15:18
8495 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 4 0 12:0
7161 Józef Sokołowski Polska 15.04.1947 3 1 9:3
7156 Mateusz Kuzio Polska 24.06.1991 0 0 0:0
7154 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 0 0 0:0
7163 Paweł Wilk Polska 22.08.1988 0 0 0:0
7153 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 0 0 0:0
7164 Dawid Witka Polska 23.01.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-04
g. 17:00

1
STK I LO Wiki II Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-10-18
g. 18:00

2
KTS Wola Komborska STK I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KS Nagórzany STK I LO Wiki II Sanok 10:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
STK I LO Wiki II Sanok PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

5
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz STK I LO Wiki II Sanok 0:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
STK I LO Wiki II Sanok KTS II Brzozów 10:3 Szczegóły
2019-12-06
g. 20:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne STK I LO Wiki II Sanok 2:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
STK I LO Wiki II Sanok UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne STK I LO Wiki II Sanok 10:2 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
STK I LO Wiki II Sanok LKS II Turze Pole -:- Szczegóły