Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Iskra Blizne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-221 Blizne439a
Telefon:
692 277 066
E-mail:
b.barska@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Bliznem 439a
Prezes Klubu:
Beata Barska
692 277 066
b.barska@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Beata Barska
692 277 066
b.barska@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Brzozowie, ul. Parkowa 4
Rodzaj stołów:
Joola
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 2.000
2. LKS II Turze Pole 13 22 1.692
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 1.385
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 1.308
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 1.000
6. KS Nagórzany 13 9 0.692

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. PKS Iskra Blizne 13 13 1.000
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 1.000
3. KTS Wola Komborska 12 8 0.667
4. KTS II Brzozów 12 2 0.167
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3588 Wiesław Śnieżek Polska 25.02.1972 32 8 96:24
3586 Jakub Słota Polska 22.01.2000 18 18 54:54
3587 Beata Barska Polska 24.12.1972 17 15 51:45
3589 Jakub Prugar Polska 09.10.1994 3 29 9:87
3585 Wojciech Pigoń Polska 20.11.1987 2 1 6:3
10336 Cyprian Cyrek Polska 25.09.2003 1 5 3:15
10335 Bogdan Hałasowski Polska 31.03.1984 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-23
g. 18:00

1
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz PKS Iskra Blizne 10:5 Szczegóły
2019-10-12
g. 16:00

2
PKS Iskra Blizne KTS II Brzozów 10:3 Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00

3
PKS Iskra Blizne LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
STK I LO Wiki II Sanok PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-10-29
g. 18:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 5:10 Szczegóły
2019-12-03
g. 17:00

7
PKS Iskra Blizne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2019-12-10
g. 19:30

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne 10:6 Szczegóły
2020-01-18
g. 16:00

10
PKS Iskra Blizne KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
PKS Iskra Blizne KS Nagórzany 9:9 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS II Brzozów PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2020-03-02
g. 18:00

13
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
KTS Wola Komborska PKS Iskra Blizne 4:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
PKS Iskra Blizne UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły