Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Lena
Gac
UKS Olimp III Łęki Dukielskie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 stycznia 2010 r.
25
Występy
8
Zwycięstwa
17
Porażki
32%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 13 26 130:24
2. UKS Cebulka Warzyce 13 22 115:56
3. GMKS Strzelec II Frysztak 13 20 110:55
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 12 16 95:67
5. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 13 12 75:95
6. PKS Bartek Dębowiec 15 10 93:125
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 14 7 78:120
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 12 7 61:105
9. LKS Strażak IV Bratkówka 15 0 40:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mikołaj Głód - Lena Gac 1 2:3 (8, -6, 5, -11, -8)
1 Mateusz Englot - Lena Gac 1 3:0 (4, 8, 6)
1 Joanna Boczar - Lena Gac 1 0:3 (-2, -2, -12)
2 Lena Gac - Dariusz Bernacki 1 3:2 (11/8;6/11;5/11;11/3;11/8)
2 Lena Gac - Jerzy Dębiec 1 0:3 (5/11;4/11;6/11)
2 Lena Gac - Grzegorz Siewierski 1 1:3 (5/11;7/11;11;9;5/11)
7 Lena Gac - Paweł Kondej 1 1:3 (7/11; 6/11; 14/12; 8//11)
7 Lena Gac - Kamil Nowak 1 1:3 (5/11; 6/11; 14/12; 8/11)
8 Paweł Goleń - Lena Gac 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:8)
8 Emilia Kiszczak - Lena Gac 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:1, 13:11)
3 Robert Dybaś - Lena Gac 1 3:0 (11:8,11:3,11:3)
3 Wacław Godek - Lena Gac 1 3:0 (11:7,11:7,11;5)
9 Lena Gac - Paweł Stachacz 1 3:2 (11/8, 7/11 11/8, 7/11, 11/9)
9 Lena Gac - Piotr Podolski 1 0:3 (4/11, 7/11, 6/11)
9 Lena Gac - Krzysztof Hendzel 1 0:3 (6/11, 5/11, 8/11)
9 Lena Gac - Kacper Mlicki 1 3:1 (13/11, 10/12, 11/5, 11/4)
10 Lena Gac - Marcel Winter 1 3:0 (11/8, 11/4, 11/4)
10 Lena Gac - Paweł Goleń 1 0:3 (2/11, 1/11, 5/11)
10 Lena Gac - Nataniel Prajsnar 1 1:3 (11/6, 5/11, 6/11, 8/11)
16 Lena Gac - Joanna Boczar 1 3:1 (11/5; 11/6; 8/11; 11/9)
16 Lena Gac - Mateusz Englot 1 0:3 (8/11; 7/11; 9/11)
16 Lena Gac - Mikołaj Głód 1 3:0 (11/9; 16/14; 11/4)
13 Kamil Czajka - Lena Gac 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:9)
13 Adam Durał - Lena Gac 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
12 Lena Gac - Tomasz Stadnicki 1 0:3 (7/11, 7/11, 5/11)