Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-400 Krosno, ul. Legionów 6
Telefon:
603 992 135
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa w Krośnie, ul. Legionów 6
Prezes Klubu:
Stanisław Lorenc
603 992 135
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Czyż
880 710 260
Osoba odpowiedzialna:
Marek Manerowski
600 151 766
marek_0@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Hala sportowa w Krośnie, ul. Bursaki 41
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 10 20 100:16
2. GMKS Strzelec II Frysztak 11 16 90:47
3. UKS Cebulka Warzyce 10 16 85:46
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 14 85:64
5. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 12 12 72:85
6. PKS Bartek Dębowiec 11 10 69:85
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 5 63:96
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 5 49:87
9. LKS Strażak IV Bratkówka 12 0 33:120

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5506 Nataniel Prajsnar Polska 29.05.2008 18 11 54:33
5505 Paweł Goleń Polska 03.12.2009 14 16 42:48
4773 Maja Krukar Polska 27.03.2005 11 2 33:6
4765 Wiktoria Wilk Polska 23.06.2002 7 4 21:12
4776 Marcel Winter Polska 05.07.2010 6 17 18:51
11655 Jerzy Zajdel Polska 29.09.1964 5 0 15:0
4761 Piotr Kolodczejczyk Polska 30.07.1976 4 0 12:0
4759 Patrycja Jucha Polska 23.03.1998 3 0 9:0
4771 Emilia Kiszczak Polska 28.06.2006 2 0 6:0
4770 Bartosz Kenar Polska 02.03.2009 1 3 3:9
11138 Wiktor Sowa Polska 27.02.2010 0 0 0:0
11137 Filip Wójcik Polska 13.11.2009 0 3 0:9
4769 Viktoria Grochowska Polska 26.04.2009 0 0 0:0
4772 Zuzanna Knapek Polska 21.09.2008 0 0 0:0
4757 Wojciech Czyż Polska 13.01.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 11:00

1
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:7 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 4:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 4:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak IV Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 2:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno PKS Bartek Dębowiec 10:3 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 8:10 Szczegóły
2020-12-22
g. 16:00

8
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

10
UKS Olimp III Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
PKS Bartek Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

13
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2021-03-28
g. 11:00

16
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-04-11
g. 11:00

17
LKS Strażak III Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły