Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Cebulka Warzyce
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-200 Jasło, Warzyce 444
Telefon:
501 608 493
E-mail:
ukscebulka@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Szebniach
Prezes Klubu:
Leszek Śliwa
501 608 493
leszeksliwa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Dębiec
606 953 872
Osoba odpowiedzialna:
Leszek Śliwa
501 608 493
Adres hali rezerwowej:
Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie
Rodzaj stołów:
Joola
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 10 20 100:16
2. UKS Cebulka Warzyce 11 18 95:48
3. GMKS Strzelec II Frysztak 11 16 90:47
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 12 16 95:67
5. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 12 12 72:85
6. PKS Bartek Dębowiec 11 10 69:85
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 5 63:96
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 5 51:97
9. LKS Strażak IV Bratkówka 13 0 36:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4491 Jerzy Dębiec Polska 06.10.1961 26 4 78:12
4494 Grzegorz Siewierski Polska 27.05.1982 22 4 66:12
4490 Kamil Czajka Polska 16.12.1997 20 4 60:12
4495 Patryk Skocz Polska 18.11.2002 8 15 24:45
4492 Adam Durał Polska 17.12.1978 3 0 9:0
4496 Izabela Tomaszewska Polska 26.05.1984 0 3 0:9
4493 Natalia Krychta Polska 23.07.1985 0 0 0:0
4489 Dariusz Bernacki Polska 27.12.1975 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 11:00

1
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:7 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 6:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 11:00

4
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla 0:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
PKS Bartek Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

9
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:1 Szczegóły
2021-02-13
g. 11:00

10
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

11
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00

13
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2021-03-27
g. 11:00

16
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2021-04-11
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2021-04-24
g. 11:00

18
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły