Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GMKS Strzelec II Frysztak
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa we Frysztaku, ul. Sportowa 30
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Godek
501 604 689
waclawgodek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Hala sportowa we Frysztaku, ul. Wybickiego 25
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar, Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 16 29 154:44
2. UKS Cebulka Warzyce 16 25 134:80
3. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 16 24 135:76
4. GMKS Strzelec II Frysztak 16 20 119:85
5. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 16 13 94:124
6. PKS Bartek Dębowiec 16 12 103:129
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 11 98:132
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 10 87:135
9. LKS Strażak IV Bratkówka 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2156 Robert Dybaś Polska 06.07.1962 24 15 72:45
2158 Wacław Godek Polska 13.05.1968 24 16 72:48
2157 Tomasz Frydrych Polska 28.02.1983 20 8 60:24
2164 Tomasz Stadnicki Polska 01.06.1972 20 18 60:54
2160 Tomasz Góra Polska 16.12.1975 13 11 39:33
2168 Karolina Frydrych Polska 31.07.2010 0 3 0:9
2161 Józef Majewski Polska 04.03.1957 0 0 0:0
2163 Robert Rec Polska 16.08.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 4:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PKS Bartek Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 2:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:0 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

7
LKS Strażak IV Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

9
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:1 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 6:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
UKS Olimp III Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00

13
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek Dębowiec 10:8 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak IV Bratkówka 10:0 Szczegóły
2021-05-01
g. 11:00

16
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:1 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły