Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-04-28, godz. 18:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
UKS Niedźwiada Dolna 8:10 ATS Bingo Ropczyce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Hubert Kośkiewicz - Sławomir Niemiec 1 0:3 (1:11, 5:11, 17:19)
Damian Mikrut - Jakub Skwierz 1 2:3 (11:3, 9:11, 11:7, 8:11, 4:11)
Aleksander Zawiślak - Kacper Toton 1 3:1 (11:4, 5:11, 11:5, 11:7)
Karol Angrys - Bartosz Frączek 1 2:3 (8:11, 5:11, 14:12, 15:13, 8:11)
H. Kośkiewicz / K. Angrys - S. Niemiec / K. Toton 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
A. Zawiślak / D. Mikrut - B. Frączek / J. Skwierz 1 1:3 (5:11, 11:7, 9:11, 9:11)
Hubert Kośkiewicz - Jakub Skwierz 1 3:2 (11:13, 11:8, 4:11, 11:4, 12:10)
Damian Mikrut - Sławomir Niemiec 1 2:3 (7:11, 11:7, 11:5, 4:11, 7:11)
Karol Angrys - Kacper Toton 1 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 11:8, 11:8)
Aleksander Zawiślak - Bartosz Frączek 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
Hubert Kośkiewicz - Kacper Toton 1 3:1 (9:11, 14:12, 11:5, 11:7)
Aleksander Zawiślak - Sławomir Niemiec 1 0:3 (6:11, 8:11, 8:11)
Damian Mikrut - Bartosz Frączek 1 2:3 (10:12, 11:5, 11:5, 11:13, 8:11)
Karol Angrys - Jakub Skwierz 1 3:2 (11:4, 4:11, 8:11, 11:5, 11:7)
Hubert Kośkiewicz - Bartosz Frączek 1 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:8)
Karol Angrys - Sławomir Niemiec 1 1:3 (9:11, 4:11, 11:5, 8:11)
Damian Mikrut - Kacper Toton 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:2)
Aleksander Zawiślak - Jakub Skwierz 1 2:3 (4:11, 9:11, 11:9, 11:7, 8:11)