Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 15 29 149:61
2. ATS Bingo Ropczyce 15 28 145:47
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 15 16 108:113
5. TG Sokół Dynów 15 15 107:116
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 15 110:103
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 14 10 105:112
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 15 9 81:132
5. KS I Głobikowa 15 8 82:130
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 15 5 80:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-04-07, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 UKS SP Nr 1 Leżajsk

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Urban - Krzysztof Klocek 1 2:3 (8:11,11:9,11:6,4:11,11:13)
Adam Michoń - Karol Benedyk 1 0:3 (6:11,11:13,6;11)
Kacper Szurlej - Andrzej Mazurkiewicz 1 3:0 (11:5,11:6,11:9)
Józef Piątek - Józef Kołodziej 1 3:1 (9:11,11:3,11:9,11:8)
K. Szurlej / A. Michoń - A. Mazurkiewicz / J. Kołodziej 1 0:3 (10:12,7:11,7:11)
M. Urban / J. Piątek - K. Klocek / K. Benedyk 1 3:0 (11:8,11:7,11:9)
Michał Urban - Karol Benedyk 1 3:1 (11:2,11:8,6:11,13:11)
Adam Michoń - Krzysztof Klocek 1 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:5)
Józef Piątek - Andrzej Mazurkiewicz 1 3:2 (11:2,7:11,9:11,11:9,11:5)
Kacper Szurlej - Józef Kołodziej 1 3:0 (11:7,11:3,11:7)
Michał Urban - Andrzej Mazurkiewicz 1 3:0 (11:6,11:3,11:5)
Kacper Szurlej - Krzysztof Klocek 1 2:3 (11:7,13:11,8:11,8:11,12:14)
Adam Michoń - Józef Kołodziej 1 1:3 (8:11,12:10,6:11,7:11)
Józef Piątek - Karol Benedyk 1 3:2 (11:4,11:6,6:11,8:11,11:9)
Michał Urban - Józef Kołodziej 1 3:1 (11:6,6:11,11:9,13:11)