Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-10, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 9:9 UKS SP Nr 1 Leżajsk

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Karol Benedyk 1 3:2 (12-10 6-11 11-8 8-11 12-10 )
Mateusz Pięciak - Krzysztof Klocek 1 3:1 (11-9 10-12 11-6 11-3 )
Stanisław Bać - Andrzej Wilk 1 0:3 (1-11 4-11 6-11 )
Mateusz Chwaszcz - Józef Kołodziej 1 0:3 (4-11 9-11 5-11 )
M. Pięciak / M. Majcher - K. Klocek / J. Kołodziej 1 3:0 (11-7 18-16 11-8 )
M. Chwaszcz / S. Bać - A. Wilk / A. Mazurkiewicz 1 0:3 (5-11 10-12 6-11 )
Michał Majcher - Krzysztof Klocek 1 3:1 (12-10 11-9 9-11 11-6)
Mateusz Pięciak - Karol Benedyk 1 2:3 (15-17 11-8 11-7 6-11 9-11 )
Mateusz Chwaszcz - Andrzej Wilk 1 3:1 (11-9 11-9 10-12 13-11 )
Stanisław Bać - Józef Kołodziej 1 1:3 (5-11 11-9 7-11 9-11)
Michał Majcher - Andrzej Mazurkiewicz 1 3:1 (11-3 6-11 11-2 11-7 )
Stanisław Bać - Karol Benedyk 1 1:3 (9-11 9-11 12-10 7-11 )
Mateusz Pięciak - Józef Kołodziej 1 3:2 (11-7 11-5 2-11 6-11 11-8 )
Mateusz Chwaszcz - Krzysztof Klocek 1 1:3 (11-7 2-11 5-11 8-11 )
Michał Majcher - Józef Kołodziej 1 3:1 (11-8 12-10 9-11 11-7 )
Mateusz Chwaszcz - Karol Benedyk 1 1:3 (7-11 11-9 5-11 3-11 )
Mateusz Pięciak - Andrzej Mazurkiewicz 1 3:0 (11-3 11-0 12-10 )
Stanisław Bać - Krzysztof Klocek 1 0:3 (2-11 7-11 8-11 )