Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-20, godz. 11:00
Mecz nr: 10 (10. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 8:10 UKS Niedźwiada Dolna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Arkadiusz Biestek - Hubert Kośkiewicz 1 3:2 (8:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:9)
Walenty Plis - Damian Mikrut 1 3:1 (11:4, 3:11, 11:7, 11:8)
Jacek Stadnicki - Katarzyna Królikowska 1 0:3 (9:11, 13:15, 7:11)
Robert Stadnicki - Karol Angrys 1 3:2 (5:11, 11:4, 11:6, 7:11, 11:8)
A. Biestek / R. Stadnicki - D. Mikrut / K. Angrys 1 2:3 (9:11, 11:9, 12:10, 3:11, 8:11)
W. Plis / J. Stadnicki - K. Królikowska / H. Kośkiewicz 1 3:2 (11:9, 2:11, 7:11, 14:12, 11:6)
Arkadiusz Biestek - Damian Mikrut 1 3:1 (13:11, 11:9, 5:11, 11:6)
Walenty Plis - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
Robert Stadnicki - Katarzyna Królikowska 1 3:1 (12:10, 11:4, 4:11, 11:7)
Jacek Stadnicki - Karol Angrys 1 1:3 (11:13, 14:12, 7:11, 10:12)
Arkadiusz Biestek - Katarzyna Królikowska 1 1:3 (3:11, 9:11, 11:3, 9:11)
Jacek Stadnicki - Hubert Kośkiewicz 1 3:0 (11:9, 14:12, 12:10)
Walenty Plis - Karol Angrys 1 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
Robert Stadnicki - Damian Mikrut 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:3)
Arkadiusz Biestek - Karol Angrys 1 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 13:11, 7:11)
Robert Stadnicki - Hubert Kośkiewicz 1 2:3 (11:9, 7:11, 9:11, 11:9, 7:11)
Walenty Plis - Katarzyna Królikowska 1 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:4, 9:11)
Jacek Stadnicki - Damian Mikrut 1 1:3 (12:10, 5:11, 4:11, 0:11)