Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-16, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
KTS Strażak Pruchnik 8:10 UKS Niedźwiada Dolna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Adamski - Hubert Kośkiewicz 1 3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 11:5)
Gracjan Dziukiewicz - Karol Wośko 1 0:3 (11:13, 7:11, 10:12)
Marcin Rostecki - Damian Mikrut 1 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 1:11)
Bartłomiej Rogala - Karol Angrys 1 1:3 (11:13, 11:7, 12:14, 7:11)
G. Dziukiewicz / Ł. Adamski - D. Mikrut / K. Wośko 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:5)
B. Rogala / M. Rostecki - H. Kośkiewicz / K. Angrys 1 2:3 (11:7, 14:16, 11:3, 6:11, 9:11)
Łukasz Adamski - Karol Wośko 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:8)
Gracjan Dziukiewicz - Hubert Kośkiewicz 1 3:2 (6:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:8)
Bartłomiej Rogala - Damian Mikrut 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
Marcin Rostecki - Karol Angrys 1 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 8:11)
Łukasz Adamski - Damian Mikrut 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:5)
Marcin Rostecki - Hubert Kośkiewicz 1 1:3 (11:5, 8:11, 6:11, 4:11)
Gracjan Dziukiewicz - Karol Angrys 1 2:3 (8:11, 11:9, 12:10, 11:13, 5:11)
Bartłomiej Rogala - Karol Wośko 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:6)
Łukasz Adamski - Karol Angrys 1 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 11:13, 6:11)
Bartłomiej Rogala - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
Gracjan Dziukiewicz - Damian Mikrut 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:9)
Wojciech Olejarz - Karol Wośko 1 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)