Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-02, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
KS I Głobikowa 10:7 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Tomasz Niemiec - Jerzy Płoszczyński 1 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:8, 12:10)
Michał Andreasik - Janusz Żygała 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
Piotr Kolbusz - Marcin Wolanin 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
Damian Kołek - Kordian Poniatowski 1 2:3 (10:12, 12:10, 11:9, 9:11, 10:12)
M. Andreasik / D. Kołek - M. Wolanin / K. Poniatowski 1 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 11:3)
T. Niemiec / P. Kolbusz - J. Żygała / J. Płoszczyński 1 1:3 (8:11, 13:11, 9:11, 9:11)
Tomasz Niemiec - Janusz Żygała 1 2:3 (11:7, 11:7, 10:12, 9:11, 3:11)
Michał Andreasik - Jerzy Płoszczyński 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:4)
Damian Kołek - Marcin Wolanin 1 3:1 (11:6, 11:3, 9:11, 11:8)
Piotr Kolbusz - Kordian Poniatowski 1 1:3 (2:11, 11:8, 8:11, 8:11)
Tomasz Niemiec - Dominik Gąsior 1 3:0 (11:5, 11:9, 12:10)
Piotr Kolbusz - Jerzy Płoszczyński 1 2:3 (11:6, 12:10, 9:11, 7:11, 5:11)
Michał Andreasik - Kordian Poniatowski 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:4)
Damian Kołek - Janusz Żygała 1 3:1 (11:9, 19:17, 3:11, 11:7)
Tomasz Niemiec - Kordian Poniatowski 1 2:3 (11:8, 11:8, 5:11, 5:11, 8:11)
Damian Kołek - Jerzy Płoszczyński 1 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:7)
Michał Andreasik - Dominik Gąsior 1 3:0 (16:14, 11:6, 11:1)