Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-02, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
KTS Strażak Pruchnik 10:6 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Adamski - Marek Padewski 1 3:0 (11:2, 12:,10, 11:9)
Gracjan Dziukiewicz - Jacek Szajnik 1 2:3 (12:10, 9:11, 9:11, 11:8, 10:12)
Hubert Szkoła - Grzegorz Galej 1 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 9:11)
Bartłomiej Rogala - Jarosław Drożdż 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:3, 11:4)
G. Dziukiewicz / B. Rogala - M. Padewski / J. Drożdż 1 3:1 (11:9, 6:11, 12:10, 11:4)
Ł. Adamski / H. Szkoła - G. Galej / J. Szajnik 1 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 4:11)
Łukasz Adamski - Jacek Szajnik 1 3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:5)
Gracjan Dziukiewicz - Marek Padewski 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
Bartłomiej Rogala - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
Marcin Rostecki - Jarosław Drożdż 1 0:3 (4:11, 7:11, 8:11)
Łukasz Adamski - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:9, 11:6, 13:11)
Marcin Rostecki - Marek Padewski 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 9:11)
Gracjan Dziukiewicz - Jarosław Drożdż 1 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:7)
Bartłomiej Rogala - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:9, 16:18, 10:12, 11:8, 11:4)
Łukasz Adamski - Jarosław Drożdż 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
Bartłomiej Rogala - Marek Padewski 1 3:0 (11:6, 11:8, 12:10)